-
Wiecie jaka rurka od sprezarki do osuszacza po lifcie
do ancymonek77, uzupełniłem profil,, czy możesz mi pomóc i napisać jaką rurkę powinienem kupić? Pozdrowienia Hubert
-
Wiecie jaka rurka od sprezarki do osuszacza po lifcie
Witam, Potrzebuje pomocy, mianowicie nie wiem jaka rurke od spr do osuszacza kupic do a4 b5 z 09.2000 po lifcie, czy taka sama byla jak przed liftem czy ma jakies oznaczenia HELP
-
Jaka dopuszczalna masa całkowita i co byście zrobili na moim miejscu?
No wlasnie chodzi o urzad. Powiedzieli, ze musze miec zaswiadczenienod importera Audi o DMC co kosztuje 100pln a i takmjest problem zeby sie z nimi skontaktowac.
-
Jaka sprężarka po lifcie i napinacz paska pomocy potrzebuję
Drodzy, potrzebuję kupić sprężarkę klimatyzacji do mojej B5 1,8 125 km z 09.2000 czyli po lifcie. Czy wiecie czy to jest ten model z wężami, które wchodzą od tyłu czy od góry? czyli ten model zelex czy ten drugi na D? Jaki napinacz będzie odpowiedni do tego modelu. Na allegro nie mogę znaleźć. Z góry śliczne dzięki dla znających temat Pozdrowienia Hubert już wiem, że węże wchodzą od tyłu, jeszcze tylko znaleźć odpowiedni napinacz
-
Jaka dopuszczalna masa całkowita i co byście zrobili na moim miejscu?
Drodzy, mam małą prośbę. Jestem właścicielem Audi A4 B5 avant 125 KM z 09.2000 roku. W dokumentach, które posiadam czyli dowód rejestracyjny, karta pojazdu etc. podana jest dopuszczalna masa całkowita 1 850 kg. Podczas ostatniego przeglądu okresowego mechanik dopatrzył sie jednak, że wg danych fabrycznych z tabliczki znamionowej powinno to być 1 860 kg i tak wpisał w przeglądzie. Jako, że akurat skończyły mi się miejsca w dowodzie na stempelki udałem się do urzędu. Tam pani powiedziała, żebym się udał do Audi i poprosił ich o potwierdzenie jaka jest faktycznie dopuszczalna masa całkowita. I teraz tak, sam nie jestem już pewien jaka jest ta masa, w sumie rzeczywiście pojawia sie liczba 1860 pod maską. Napisałem do kilku dealór audi czy wystawili by mi takie potwierdzenie, ale oni odsyłają mnie do volkswagen group. Jutro chyba pójde jeszcze raz do urzędu i może będzie ktoś mniej skrupulatny... jak macie inny pomysł to chętnie słucham
-
Gdzie W Warszawie Lub Mazowieckim Zregenerować Maglownicę
Witam, gdzie polecacie zregenerować maglownicę w warszawie lub mazowieckim i ile to kosztuje. Wiem, że w Pabianicach dobrze robię, ale to kawałek jest dla mnie. Dzięki
-
zakupiłem zestaw el-comp 6 i pytanie czy instalować zwrotnicę skoro oryginalnie tweet
Wiesz co narazie prowizorycznie zamontowalem je do boczkow, do drzwi zamontuje na wiosne, gume zdjalem, z tego co wiem to sa one raczej z tych plytkich, dzieki za podpowiedzi
-
zakupiłem zestaw el-comp 6 i pytanie czy instalować zwrotnicę skoro oryginalnie tweet
Na razie podlaczylem glosniki metoda bardzo amatorska na wiosne wyglusze drzwi i postaram sie to zrobic zgodnie ze sztuka. To juz wiem jak podlaczyc, wezme do zwrotnicy poki co kabelek ori co idzie do woofera i pozniej z niej do woofera i do tweeterow ale caly czas nie wiem po co ta zwrotnica skoro teraz mam ori kable do tweeterow i ori do wooferow, cos czytalem ze ta Zwrotnica powoduje ze glosniki sie nie przemecza czy tak?
-
zakupiłem zestaw el-comp 6 i pytanie czy instalować zwrotnicę skoro oryginalnie tweet
No ok ale to mam nowe kable do zarotnicy z radia ciagnac czy do in+ i in- te co byly otyginalnie do wooferow podpiete moge podlaczyc
-
zakupiłem zestaw el-comp 6 i pytanie czy instalować zwrotnicę skoro oryginalnie tweet
ery i woofery mają osobno kable. Jeśli instalować to co daje jej zainstalowanie? acha i które kable do zwrotnicy podłączyć od wooferów i później ze zwrotnicy do wooferów i tweeterów? dzięki!!!
-
Laik prosi o pomoc! będzie to grało w avancie czy nie warto? :) jaka Wasza opinia?
Mauros nie chciał byś widzieć fotek z montażu, uwierz na słowo, na wiosnę zamontuję to w miarę profesjonalnie, na razie są przyczepione do boczków na jedną śrubkę i drut ale grają świetnie
-
16cm na przód do 300PLN. Proszę zagłosuj: Powerbass L-60Cx, Helix B 62C, u-Dimen itd.
kowi jest o niebo lepiej, tylko że ori są 13 a teraz założyłem 16. Na ori to można wiadomości w radiu posłuchać a teraz też muzyki Warto, nie polecam zmieniać 13 na 13 bo wcześniej spróbowałem jeszcze 13 Hertz 130.3 i powiem, że ciut lepiej niż ori a do tych 16 u-dimków to nawet się nie porównują
-
Laik prosi o pomoc! będzie to grało w avancie czy nie warto? :) jaka Wasza opinia?
ok, dzięki za pomoc, jednak nie kombinuję, Założyłem u-dimki 16 są super, na moim radiu Alpine UTE72B grają niesamowicie pomimo, że drzwi wygłuszę dopiero na wiosnę i wzmacniacza jeszcze nie mam
-
Jakie modele 16 na przód i jaki subwoofer do bagażnika do Avanta?
Założyłem u-dimki są super, na moim radiu Alpine UTE72B grają niesamowicie pomimo, że drzwi wygłuszę dopiero na wiosnę i wzmacniacza jeszcze nie mam
-
16cm na przód do 300PLN. Proszę zagłosuj: Powerbass L-60Cx, Helix B 62C, u-Dimen itd.
Założyłem u-dimki są super, na moim radiu Alpine UTE72B grają niesamowicie pomimo, że drzwi wygłuszę dopiero na wiosnę i wzmacniacza jeszcze nie mam