Skocz do zawartości
IGNOROWANY

16cm na przód do 300PLN. Proszę zagłosuj: Powerbass L-60Cx, Helix B 62C, u-Dimen itd.


Rekomendowane odpowiedzi

Co byś wybrał?

1) u-Dimension EL Comp.6 16

2) Helix B 62C

3) Powerbass L-60Cx

4) Hertz DSK 165.3 (tutaj największa głębokość montażowa)

dzięki za oddanie głosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mialem 1czyli u-dimension i zlego slowa nie powiem ,wrecz przeciwnie w tej cenie swietny zestaw:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam na dniach również zamawiam 165mm na przód, lecz mam trochę mniejszy budżet i jeszcze do końca nie zdecydowałem się. Prawdopodobnie będę kupował Helix Dark Blue 62.1 + maty do wygłuszenia drzwi lub zakupię u-Dimension EL Comp 6 (naczytałem się sporo pozytywnych opini na ich temat) a w wygłuszenie drzwi zainwestuje po nowym roku. pzdr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zagłosować to może najpierw kolego napisz czy głośniki będą grały pod samym radiem czy ze wzmakiem, z jaką jednostką sterującą no i czy posiadasz/planujesz subwoofer. No bo co bez takich podstawowych danych można Ci doradzić... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Helix bo kiedyś Opla modzilem i z Alpine lepiej chodziły niż Alpiny. Nie pamiętam tylko modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszczu postaraj się wybrać jeden model jak nie masz takich podstawowych informacji, (to tak jakbym Cię zapytał o który samochód byś wybrał nie mówiąc Ci do jakiej jazdy potrzebujesz) szczegóły co do moich planów wyślę Ci na priv żeby nie zaśmiecać w tym wątku różnymi modelami, kto ma suba kto nie, chociaż jak chcesz możesz się posilić które wg Ciebie najlepsze przy jakich założeniach, że te najlepsze jeśli suba te jeśli bez wzmaka itd :), powodzenia blaszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie do tematu. Dzisiaj rozebralem boczek w drzwiach i zobaczylem ze nie ma glosnikow bose jak z tylu a jest taki zestaw

8a59db4b_ca97_4ae3_a306_fbee2c0ddc85_i_hertz_hsk.jpg

Niestety mimo ze wszystko jest podlaczone kable ida gdzies z drzwi to glosniki nie graja... Czy mozna to podlaczyc pod wzmacniacz bose ? Glosniki 4 om.

---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

W radiu albo brakuje wtyczek albo to tak ma byc , nie ma srodkowej ani tej podluzej po prawo.

DSC_1262.jpg

Niech ktos mnie naprowadzi jak to uruchomic... Tyl sub i podszyba gra ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek rownie dobrze mogles sie poflaczyc pod temat dotyczacy wycieraczek, przeciez latwo zalozyc watek, anyway pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos Ci podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego krzys prawdopodobnie przód Bylo zasilany osobnym wzmakiem i ktoś go wyjal i przód nie gra, bo skoro nie jest podlaczona kostka do radia która w oryginale zasila przod to niestety chyba tak jest jak pisze, a przewody z drzwi najprawdopodobniej ida do bagazniczka , oblukaj to dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grube przewody masa i plus sa pod kanapa ale ani sladu tych z przednich ....

1483831_673737116004584_348056429_n.jpg

Odginalem progi i tez nic nie widac... A to radio pociagnie te glosniki hertz ? Czy moze wzmacniacz bose w nadkolu ? A moze trzeba kupic drugi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wiesz na 100% ze Bylo Wzmak do przodu a kabelki glosnikowe może ktoś sobie wyjal i tylko dla zmylki zostawil kawalki lub SA glebiej w progach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam PB L60C, te głosniki nie grają prawie w ogóle basem:whistling: juz je przetestowałem na 2 wzmakach(helix h400 i harman kardon 4kanałowy), dostawały 70w w RMS i bas bardzo słaby, myślałem że moze źle go podpiałem ale robiłem juz rózne kombinacje +/- na głosniku, na zwrotnicy... na radiu i wzmaku tez zabawa filtrami, pasmem tak wiec nie polecam:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze wyjście to jak masz juz kable prądowe to kupić drugi Wzmak pod przody i juz wszystko hula :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd sygnał do drugiego ? jak do oryginalnego radia go podłączyć ?

Czyli pod radio odpada i pod wzmacniacz bose tez odpada podłączenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem u-dimki :) są super, na moim radiu Alpine UTE72B grają niesamowicie pomimo, że drzwi wygłuszę dopiero na wiosnę i wzmacniacza jeszcze nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem u-dimki :) są super, na moim radiu Alpine UTE72B grają niesamowicie pomimo, że drzwi wygłuszę dopiero na wiosnę i wzmacniacza jeszcze nie mam

basik jest porównywalny czy lepszy od seryjnych głosników?

Bo moze i ja bym sie zdecydował na takie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi jest o niebo lepiej, tylko że ori są 13 a teraz założyłem 16. Na ori to można wiadomości w radiu posłuchać a teraz też muzyki :) Warto, nie polecam zmieniać 13 na 13 bo wcześniej spróbowałem jeszcze 13 Hertz 130.3 i powiem, że ciut lepiej niż ori a do tych 16 u-dimków to nawet się nie porównują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PB 16ki te co miałeś w ankiecie i musze to dziadostwo zmienić, bo wo góle nie grają basem(porównywalne do serii na odłączonym tyle), czyli mówisz że daje rade, cena w sumie nie wygurowana tak wiec chyba trzeba będzie zamówic:jerk: u mnie na kanał 70-80w dostaną:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...