Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z dopasowanie nieoryginalnego radia


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Chcę zamienić oryginalnego chorusa na clariona, którego niedawno kupiłem.Mam problem z dopasowaniem clarka. Na allegro kupiłem zaślepki do radia, które nie pasują a z tego co przeglądałem nie ma innych.Pod radiem były jakby inne zaślepki jakby niekompletne.Co muszę jeszcze dokupić/dopasować by to jakoś wyglądało?Audi jest po lifcie z 1999r. Poniżej zdjęcia

Na pierwszym zdjęciu w ręku trzymam nową zaślepke, a pozostałości starych są w panelu.Na drugim widać,że nowa zaślepka nie pasuje.

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - ce8c480e372af.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 0d2a790b65932.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - fd100876f8f71.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przerabiałem ten temat kupiłeś niewłaściwe zaślepki musisz mieć takie które przykręcasz od czoła a następnie zakładasz maskonice na zaślepke

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

wyglądało to podobnie Audi A3 A4 TT adapter ramki ramka radia DAR-40105 (3759976293) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...