Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektronika - kamera sportowa - GoPro


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zastanawiam się aktualnie nad zakupem kamery GoPro Hero, zastanawiam się nad wyborem pomiędzy HD, Hero 2 a Hero 3 silver.

Czy posiada ktoś z Was może takową kamerę żeby wypowiedzieć się na temat działania itp ?

---------- Post dopisany 09-12-2013 at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2013 at 07:23 ----------

ref

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy pod GoPro można podpiąć jakiś inny LCD niż ten ORI mały za kupę pieniędzy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą wersję kamery masz?

Moja 3 współpracuje przez WiFi z aplikacją na telefony komórkowe i tablety - które (co prawda z małym delayem) mogą służyć jako wyświetlacz oraz pilota.

Co do samego działania aplikacji - to jeszcze nie testowałem - bo dopiero w poniedziałek dotrze do mnie kamera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, ale wersję Black Edition, do tego sprzętu trzeba przede wszystkim dokupić szybką kartę pamięci. A tak to sprzęt super. Ogólnie polecam nawet jako kamerki on-board.

A mają funkcję nadpisywania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że nie wiem. Dam znać jak sprawdzę ;)

Poczytałem i ....

Można nawet używać jej w samochodzie (jako dashcam), za pomocą trybu „loop,” który nagrywa obraz tak długo, aż zabraknie mu miejsca, po czym zaczyna go nadpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem H3 silver - tylko szybki test bo to prezent pod choinkę od żony - więc miałem 10 min ;d

Powiem Wam że jakość surówki względem rejestratorów jazdy które miałem oraz np. aparatu samsunga st66 który posiadam - to rozwala je na łopatki.

Obraz jest za***isty a szerokokątna soczewka miażdży :)

Co do tego jak działa kamerka, funkcjonalności oraz obsłudze przez WiFi - wypowiem się po świętach - kiedy już ją oficjalnie dostanę ;)

---------- Post dopisany 27-12-2013 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 20:52 ----------

Kamera jest zarąbista.

Obsługa po chwili użytkowania banalna.

Co do opcji uruchamiania przez WiFi - niestety chwilowo nie posiadam telefonu który by pozwalał korzystać z GoPro APP :)

Na dniach może nakręcę coś ciekawego - to wrzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...