Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Et typowe pod a5, będzie chyba zbyt wystawac.

Opublikowano

Niestety nigdzie nie widziałem na żywo, czy też na zdjęciach. Według kalkulatora będzie od obecnych o 21mm bardziej ku zewnętrznej stronie. 2cm to sporo.. Ale z drugiej strony, w obecnych wydaje się być dość "zapadnięte" ;P

Obecnie mam: http://www.original-felgen.com/8k0601025c8z8.html

Opublikowano

Panowie, mam pytanie. Czy felgi 8,5 x 19 ET32 z oponą 255x35 podejdą pod A4 B8 Sedan?

Link do felg: http://www.original-felgen.com/8t0601025fw90.html

ifgSgE.jpg

jaQZI8.jpg

ZALECANA OPONA 245 35 19

Edytowane przez daniell-gda

Opublikowano

Super wielkie za fote. Przynajmniej mam wyobrażenie :) Na 19" felgę oponę 18"? ;)

Opublikowano

Panowie, mam pytanie. Czy felgi 8,5 x 19 ET32 z oponą 255x35 podejdą pod A4 B8 Sedan?

Link do felg: http://www.original-felgen.com/8t0601025fw90.html

ifgSgE.jpg

jaQZI8.jpg

ZALECANA OPONA 245 35 18

Ale się to Panie pięknie prezentuje

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

Pomyliło się :)

Super wielkie za fote. Przynajmniej mam wyobrażenie :) Na 19" felgę oponę 18"? ;)

pomyliło się :) myślałem o 19 cali oczywiście :)

Opublikowano

Ok ok :) a czy mógłbyś zrobić zdjęcie od przodu/tyłu auta tak by zobaczyć jak koła wystają w nadkolach? Byłbym wdzięczny :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

tył nie wystaje jest na równo , przód wystaje ale nie mocno nie wygląda to przesadnie , nie mam zdjęcia przodu może później zrobię

VtViAH.jpg

Opublikowano

Wyglądają odlotowo :) dzięki!

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wyglądają odlotowo :) dzięki!

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Ja u siebie mam cos takiego:

d5335201b91aac8dc9a5d84171867c11.jpg

c8f4ac55da5605156647c61952e48cd9.jpg

I chetnie sprzedałbym je i wymienil na wieksze

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na zimę się nadają ale na lato 19cali i będzie wyglądać jak inne auto

Opublikowano

Na zime mam 16" wiec ich nie ruszam. Ale za latem muszę się rozejrzeć. Do tych felg kupowałeś juz nowe opony? Jak tak to co wybrałeś i jak się to cenowo przedstawia?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam czy ma ktoś u siebie w B8 najlepiej avant, założone koła 18" 8Jx18H2 ET 47 o nr 8K0 601 025 AH ? Interesuje mnie jak wyglądają na tym modelu audi a google mi za bardzo nie pomogło by było widać cały samochód z tymi kołami.

Poniżej foto kół o których mowa.

o8zxzx8y.jpg

Opublikowano

Na zime mam 16" wiec ich nie ruszam. Ale za latem muszę się rozejrzeć. Do tych felg kupowałeś juz nowe opony? Jak tak to co wybrałeś i jak się to cenowo przedstawia?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

opony na lato to najlepiej dobrej marki bo chińskie będą latać na mokrym , ja kupiłem używane za śmieszną kasę DUNLOP SP SPORT MAXX GT i trzyma się drogi szukaj by opona miała co najmniej 6 mm nowa ma i tak 7mm ,

Opublikowano

W aktualnych mam pirelli P7 i naprawdę chwalę sobie. Mam na oku te felgi co Ty masz z oponami już, ale nie wiem co to za firma jeszcze, w środę jadę oglądać. Zobaczymy ;)

Opublikowano

Witam czy ma ktoś u siebie w B8 najlepiej avant, założone koła 18" 8Jx18H2 ET 47 o nr 8K0 601 025 AH ? Interesuje mnie jak wyglądają na tym modelu audi a google mi za bardzo nie pomogło by było widać cały samochód z tymi kołami.

Poniżej foto kół o których mowa.

o8zxzx8y.jpg

Zdjęcia są z mojego samochodu, narazie takie ale jak coś to jutro zrobię parę dodatkowych.

qjibxory402j_t.jpg

boxazy17tl4b_t.jpg

zujj172tzaro_t.jpg

vvokb10lp593_t.jpg

Opublikowano

Jak byś mógł to byłbym wdzięczny za foto z boku, jak wyglądają z całą bryła... oponkę masz 245/40 czy 225/45 ?

Edytowane przez piotr0488

Opublikowano

Opona 245/40. Zdjęcia robione na szybko więc super jakości nie ma ale coś widać ;)

s2pqwuhsmpp5_t.jpg

7q5vzvuol3kq_t.jpg

Opublikowano

Dzięki

Edytowane przez piotr0488

Opublikowano

Potrzebuję pomocy w wyborze.

Interesują mnie dwa modele felg. (Miałyby one trafić do czarnego b8 sedan (gdyby miała ta informacja pomóc ;). ))

http://allegro.pl/audi-a5-kola-felgi-s5-sline-felgi-19-opony-i5059128539.html
oraz
http://allegro.pl/audi-19-5x112-255-40-19-a7-4g8-stan-perfekcyjny-i5397712464.html

Pierwszy wariant, oryginalne miałbym dostęp od ręki tez z dobrymi oponami i w dość niższej cenie. Za drugim wariantem przemawia przede wszystkim nietuzinkowy wygląd, ale trochę się boje, że nie są ori. Co prawda są nowe i 24 mce gwarancji.. Co sądzicie? (Jeżeli o mnie chodzi to najchętniej kupiłbym obie. Jednak zdrowy rozsądek bierze górę nad decyzją przez to zapytanie do Was. ;)

Opublikowano

Podrzucam galerię z dużą różnorodnością rozmiarów

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/332328-***-OFFICIAL-B8-A4-Wheel-Gallery-***

i kalkulator do porównywania i przeliczania parametrów

http://www.willtheyfit.com/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.