Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Concert III w B5 ?


Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Koledzy mam pytanie, szukałem na forum ale nie znalazłem nic na ten temat, może zle szukałem jesli tak to sorry... ale do rzeczy.

Mam u siebie radio concert plus i chce zmienić na concert III czy też II+ róznie piszą. wiem ze zmiana konsoli na 2 din itd, to ogarna ale jak z podłaczeniem ? nie bedize problemu ja u siebie mam bose jak to sie ma do siebie. wiem ze ramke bedzie trzeba przerobić ale to sie pobawie i ogarne zeby było ok.

miał ktos doczynienia z takim

image.jpg

a chce takie

bild_36499.jpg

bede wdzięczny za wskazówki :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się to połączyć cięcie lutowanie ewentualnie zakup przelotki z iso na fakra cała filozofia plus cany z radia do zegarów żeby podświetlenie działało i nie wyłączało się co 30 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z bose ? nie bedzie problemu, utraty jakości ? co sądzisz o tym radiu ? po opisie widze ze oblatany jesteś w temacie

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

no i czy ten concert czyta płyty z mp3 bo tyle co czytałem tle róznych opini, ze raz działą raz nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z bose ? nie bedzie problemu, utraty jakości ? co sądzisz o tym radiu ? po opisie widze ze oblatany jesteś w temacie

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

no i czy ten concert czyta płyty z mp3 bo tyle co czytałem tle róznych opini, ze raz działą raz nie

Jesli wszystko dobrze podłaczysz i zakodujesz radio pod bose to wszystko bedzie grać.Concert III czyta mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega Szarik naipsał jak wszysto będzie prawidłowo podpięte i zakodowane to będzie grało. Jedyna uwaga to musisz patrzeć aby radio nie było w wersji USA bo nie będzie wyszukiwało stacji i nie da rady tego obejść i nie ma możliwosci przekodowania na eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż taki ciezki temat jest to podłaczenie ? ile mogą mnie za to policzyć ? widzieliście zeby ktoś u siebie to miał ? jak to sie komponuje z pulpitem b5 ? jakis kolega na forum miał ale nie moge odnaleźć kto :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podłączone u siebie rns-e i wszystko smiga ok. Jeśli masz troszke doświadczenia z elektryki samochodowej sam to podłączysz to nie jest żadna filozofia kupujesz odpowiednią przelotke z iso na fakra następnie ciągniesz cany do zegarów kodujesz radio i zegary i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...