Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Radiami


Rekomendowane odpowiedzi

witam w mojej a4 b5 mam problem. A mianowicie gdy kupilem nie bylo Radia podłączylem jvc kd-r421 po czym jedna sprawa z radiem nie lapie fal ale to juz rozkminilem a po drugie nie moge podlaczyc go poprzez zaplon, zeby sie wlączał po przekreceniu kluczyka... tak samo jest z oryginalnym radiem concert ... u mnie z tylu prawdopodobnie nie bylo ori glosnikow i ktos podlaczyl ale smyśnie tak samo z tym radiem jest tak ,ze nie wyłącza sie po wyciągnieciu kluczyka... podam rozpiske kabli po kolorze moze ktos cos rozkmini.... a wiec: kostka zasilajaca mam tak: niebiesko-czerwony, pod nim brązowy i obok brązowego cienki niebieski.....pozniej w takiej czrnej duzej kostce mam tylko 3 kable:pomaranczowy czerwony i bodajze bialy... a kostka od glosnikow to mam wszystkie piny zapelnione.... u kumpla w a4 tez 99r jest calkiem inaczej to wszytsko podlączone inne wyjscie pinow... dodam ze byla kiedys zmieniarka ori ale jej brak w tym momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz plus wzięty z bezpiecznika na którym jest cały czas napięcie. Sprubój podłączyć plusa do bezpiecznika po stacyjce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...