Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebny numer części


krzycht9999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebowałbym numer części manetki, włącznika świateł i kierunkowskazów w samochodzie o nr VIN WAUZZZ8DZVA152810. Inaczej mówią na to również pająk, składający się z części prawej i lewej. Głównie chodzi mi o nr części lewej tj. włącznik świateł i kierunkowskazów. Czy jest możliwość rozpołowienia pająka i ewentualnie dokupienie tylko jednej części oraz dopasowanie jej do drugiej? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że można zmienić tylko jedną część idzie to rozpołowić, popatrz w dziale sprzedam na pewno znajdzie się jakiś kolega co ma to na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat z pytaniem czy manetka kierunki/światła od wersji angielskiej będzie pasowała do europejskiej? Ma znaczenie lift czy przed lift?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wersji angielskiej jest to samo. Nie wiem jak lift i przedlift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetka 95-97 jest na piny bolcowe, powyżej tego przediał tj. 98-2001 to płaski pin i nie są ani zamienne względem siebie ale nie można sparować połówek do siebie, fizycznie audi się postarało o to.

Czemu szukasz manetki lewej,,....? światła drogowe znikaja czy długie wcale nie swiecą??...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o regeneracji jak w opisie ale popsikałem kontaktem i postapiało mi styki (aż dymek poszedł):facepalm: bezpieczniki od długich wyjąłem teraz mam tylko mijania i kierunki dlatego pomyślałem o kipnie używanej manetki... Czyli muszę szukać do 1997roku.

Manetki przedliftowe z tego co wyczytałem na mojej mają za numerem literkę A, B lub C. Litera D to już polift i różni się tym że z tyłu ma 2 wtyczki w wersji przedliftowej jest jedna wtyczka plus blaszki łączące się z manetką wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...