Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 Avant


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.

Potrzebuje wymienić głośniczki w moim Audi na oryginalnym radyjku wszystko grało. Teraz na fabrycznym nie działa tyl z tego co wiem mam subwoofer ale niewiem czy Nokia czy Bose. Interesuje mnie wymiana przod tyl + tweetery glosnikow na jakies w miare sensowne w cenie do 400 zl za wszystko. Atrapka na radio czy zaslepka niewiem jak to sie fachowo nazywa tez by mi sie przydala bo miedzy radiem jest troche luzu - niewiem czy po Vinie pozna jakie naglosnienie moge podac jak cos :)

WAUZZZ8DZXA255034

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kup sobie adapter do systemu aktywnego ASA.01 - Adapter do systemów aktywnych | Transfer Multisort Elektronik i na niefabrycznym radiu będą Ci grały wszystkie głośniki wraz z subem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałeś w ogóle cokolwiek na forum w sprawie nie działąjacych głośników tylnych po zmianie radia na nie ori ? . Jak masz to radio nieorgianle z wyjściami na wzmacniacz to nie musisz kupować tego adaptera. Kwestia odnalezienia sygnałów w kostce miniiso oraz podanie zasilania z radia do ori wzmacniacza. Jest opisane na forum jak to zrobić. Zaślepki kupisz na allegro Audi A4 ramka radiowa zaślepka maskownica do radia (3736709628) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. W cenie do 400 zł za taki zestaw nie warto zmieniać orginalnych głośników bo nawet jak masz nokie a nie bose to będą grać gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...