Co moge z tym zrobić (kable w bagażniku)

Zieluu

Jak kupiłem auto, miało ono w obszarze kola zapasowego wyciągnięte takie oto kable

CAM00013.jpg

CAM00014.jpg

I tutaj moje pytanie - co mogę zamontować w bagażniku przy użyciu tych kabli ? Wzmacniacz + głośnik basowy ? :)

Seryjnie mam oryginał wzmacniacz i głośnik basowy oraz radio Concert II

Widać czerwony kabel zasilający dość dziwnie zakończony :] Mam nadzieje, że od strony aku jest wyciągnięty bezpiecznik :P

Żeby wzmacniacz działał potrzeba jeszcze minus, na pewno był z najbliższej śruby masowej

Te żółte to sygnał z radia do wzmacniacza, Audio IN

Ten cienki żółty to tzw sterowanie wzmacniaczem REM+, Remote itd jak masz ori audio to przy wzmaku też masz sygnał załączenia wzmacniacza :]

Musisz ogarnąć od strony radia jakie masz kostki/kable.

Najpewniej jest to wiązka od suba i wzmaka - pewnie plus, sterowanie zał/wył i wyjście lewe oraz prawe :wink:

Jakie masz radio?

Musisz ogarnąć od strony radia jakie masz kostki/kable.

Jakie masz radio?

Radio mam Concert II. Chciałbym włożyć do bagażnika tube basową i się zastanawiam czy przy użyciu tych kabli jestem w stanie to osiągnąć bez dodatkowej wiązki kabli z radia.

Myślę że bez większego problemu, podłącz masę do najbliższej śruby, a resztę jak pisali koledzy wcześniej i powinno grać :wink:

OK, dzięki za pomoc :wink: Jak zajmę się tematem car-audio i podłącze wszystko, to napisze czy wszystko hula :wink:

Ok gdybyś miał jeszcze jakieś pytania to dawaj kto pyta nie błądzi, oszczędza czas i pieniądze :decayed: