Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno telewizora


Rekomendowane odpowiedzi

plazma zawsze ok o ile jest to panasonic z wyższych modeli :thumbup1: niestety na 2014 panasonic powoli się wycofuje bo unia wprowadziła restrykcje odnośnie zużycia energii ale tv bez względu czy to plazma czy led i stąd ten ból.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego spieszyłem się z kupnem plazmy Panasonica. Jak komuś zależy na obrazie, a nie fajerwerkach to polecam serię ST60 Panasonica. Tylko ciężko już dostać...Faktem jest, że zużywa więcej prądu niż wszech obecne teraz LEDy, ale jakość obrazu rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie do telewizora samsung ue 40f 6400aw moge normalnie aktualizacje wgrywac czy raczej tego nie robic bo wyczytałem w google ze po aktualizacji tv sie samoczynnie resetował. co o tym myslicie. troche smart tv mi wolno chodzi i dlugo sie aplikacje laduja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 46F6400. Wgrywam aktualizacje i nic złego się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jakby ktoś był jeszcze przed zakupem TV a szuka czegoś fajnego to mam do sprzedania 52LG5000 za 1500 zł , do małej negocjacji, tv jeszcze ma naklejki na rami monitora, mało używany bo nie pasował do mebli:wink: za duży. Kupiełem już inny a tego chce się pozbyć. Wszystkie dane techniczne sa na tablicy , albo allegro, po wbiciu modelu tv.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw na dniach w sklepach bedzie seria H od samsunga i juz sa nowe modele z serii W od Sonego, w tym roku sony leci po aluminiowych ramkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam głupi kłopot z podłączeniem TV do wzmacniacza od systemu dźwiękowego

wymyśliłem zwykłego chincha, którego wrzuciłem z tyłu do TV, a do wzmacniacza pod wejście AUX

i nie wiem, czy coś w smart trzeba zmienić, czy jak ?

TV kupiłem LG, seria 691s

wie ktoś może, co robię nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...