Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompka centralnego


buncio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam oryginalną pompkę 8D0 862 257B niestety nie funkcjonuje prawidłowo. Wiem ze można ją zastąpić pompką 8D0 862 257E tyle że nie mam alarmu i tej funkcji nie będzie ale podpowiedzcie mi proszę czy można moja pompkę zastąpić pompką o oznaczeniu początkowym 8L0........ i ewentualnie jaki numer końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka jako tako działa zamyka otwiera domykanie szyb działa ale wszystko z kluczyka w drzwiach. Nie działa jedynie pilot. VAGiem zakoduję pompkę (kod 12865) i jak chcę dopasować kluczyk to centralka się "rozprogramowywuje" podpinam VAGa a tam kodowanie - 0 znowu wpiszę kod programuję kluczyk i znów kod 0. Mam elektronikę z pompki o symbolu 8L0 862 257D i nie mam pewności czy to da się zastąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie pasowac

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

A pilot wcześniej działał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mam już 3 lata i po raz pierwszy stało się to jakieś 1,5 roku temu wtedy dało się zakodować centralkę i zaprogramować kluczyki i wszystko działało. Pół roku temu jak się rozprogramowała tak dzieje się jak opisałem wcześniej że zakoduję ale podczas programowania kluczyka centralka się rozkoduje. A dokładniej jest tak że po zaprogramowaniu kluczyka drzwi się zamkną i otworzą tylko raz z pilota a potem nic..... i jak podepnę vaga tak pokazuje że kodowanie - 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...