Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pytanie o zmianę okresu wymiany oleju


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

witam przepraszam że zadaję takie pytanie które pewnie już było na tym forum ale prubowałem dzisiaj zmienić u siebie okres wymiany oleju na co 10 000 km tylko problem w tym że nie wiem który kanał jest od czego bo nie jest opisane mógł by mi ktoś podpowiedzieć które kanały za co są odpowiedzialne. nagrałem filmik jak to u mnie wygląda ale jeszcze nic nie było zmieniane chyba że coś pochrzaniłem.

WRZUTA - MOV 0221

drugie pytanie czy jest mozliwość sprawdzenia czy licznik na pewno mnie powiadomi o wymianie oleju chodzi mi o to czy dało by radę np. wpisać żeby widział że wymiana oleju ma być np. za 1 200 km i czy właśnie przy 1 000 km powiadomi czy nie. oleju jeszcze nie zmieniłem dlatego próbowałem jak na razie to zmienić ale nie wiem co jest od czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko rozumiem zaczynam z kolejnością tak jak jest pokazane na tej stronie czyli od kanału 45 tam wybieram olej czyli wstawiam cyfrę 1 potem kanały 42 tu zmieniam na dystans 10 000km ,43,44 a co znajduje się na kanale 46,41,40 bo te mam jeszcze dostepne czyli na zielono w nich cos się zmienia czy nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...