Skocz do zawartości
IGNOROWANY

montaż subwoofera w avancie


Quatro7

Rekomendowane odpowiedzi

aktualnie w moim audi a4 b5 avant w bagażniku mam wsadzoną skrzynkę peiyinga. Chciałbym ją jednak wymienić na taką, która schowa się boczek, by mieć dostępną całą przestrzeń bagażową. Patrząc na budowę oryginalnego subwoofera do a4 b5 mam wrażenie że będzie on grał bardzo kiepsko, a niestety nie miałem możliwości usłyszenia go na żywo... słyszałem natomiast oryginalny zestaw w a4 b6 sedan i gra jak dla mnie wystarczająco... czy jakość dźwięku subwoofera a4 b5 avant można porównać do tej z a4 b6 sedan?

Może w boczek a4 b5 avant zmieści się ładnie skrzynka z jakiegoś innego audi która zagra lepiej niż ta oryginalna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumem ze na sprzedaż? Orientujesz się jak on gra?

Napisz na pw jaka cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub ori z avanta b5 jest kichą. Bassu to nie widzialo. Zalezy jakie kto ma wymagania. Dla mnie strata czasu i pieniedzy. Pod ori radiem jest kicha, jak sie radio zmieni na np jakiegos pioneera to roznica jest ale nie jakas kolosalna.

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez właśnie myślałem :(

radio akurat mam blaupunta dość wysokiej klasy...

słyszałem ori suba u znajomego w a4 b6 i grał... znośnie można powiedzieć...

a z inengo audi sub nie bedzie pasował w boczek b5? czy nikt nie testował?

jakiej w ogóle wielkości jest tam głośnik?? może jakby go wymienić to by było lepiej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kiedyś myślałem o czymś takim Obudowa pod subwoofer do Audi A4 10cali Warszawa (3744608122) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

bo nie zmiesza zbytnio przestrzeni bagażowej a można wsadzić inny/większy głośnik, ew. myślałem żeby przerobic boczek w podobny sposób bo jednak 300 to troche dużo, bo to chyba lepsze rozwiązanie niż ori sub, a jeśli chodzi o suby z innych audi to chyba nic by nie pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem. Ale chyba jednak sam postaram się coś wystrugać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja napiszę bo mam jakieś porównanie.Jak kupiłem a4b5avant siedział u mnie ten ori sub noki ,ale był odłączony.Coś brakowało.Radio Concert wyleciało i wpadła moja alpinka,raczej z sentymentu ,ale było lepiej.Zauważyłem ,że sub nie gra ,podłączyłem kostkę..scena dźwiękowa była pełniejsza,basu zdecydowanie przybyło,zaczęło grać,ale jaj nie urywa.Gra to co najwyżej poprawnie.

W moim poprzednim aucie Audi80 miałem niewielki sub zabudowany w boczku(tak jak kolega pokazał w linku,tylko że odlew maty+żywica+osb+obicie) i grało to 1000razy lepiej.Myślę ,że warto zainwestować jeśli ktoś lubi muzyki w aucie posłuchać.Niestety to jest jak choroba i pociągnie za sobą wymianę radia,kabli,głośnikow w drzwiach,wygłuszenie,wzmacniacz ,sub .

Później wszystko wywalicie i kupicie lepsze klocki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...