Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 B6 Granatowy Avancik by Habcio :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko...

nim pochwale się swoim B6, pokaże co było prędzej

Golf III 1.9 TDI (~120km)

DSC04794.jpg

A4 B5 FL Avant 1.9 TDI (~140km)

a4b5.jpg

No i obecne autko zakupione w lutym 2013

MARKA: Audi

MODEL: A4

TYP: AVANT

KOLOR: LZ9L

SILNIK: 1.9 TDI AVF

PRZEBIEG: 260 tyś

ROK PRODUKCJI: 2002

W serii poza standardem było:

- ori bixy

- wnętrze w skórze - SWING

- grzane dupki, lusterka i spryskiwacze

- tempomat

- pełny FIS

- ciemne szybki

- zestaw głośnomówiący

- siatka do bagażnika + dywanik

- kontrola spalonych żarówek

- podświetlana popiołka i podłokietnik

Mody:

- lampy: soczewki z B8 (z nowego modelu) + nowe żarniki + srebrne żarówki kierunkowskazów + uszczelnienie

- uzupełnienie pakietu światło: nawiewy, kubek, wizytownik, diody ambiente w przedniej lampce, białe lampki w drzwiach

- zmiana tunelu na 2 DIN, bez uchwytu na telefon + Radio BNS

- sprężyny Eibach Pro Kit -30

- aluski ori Audi 17" + nowe opony

- montaż ori odpinanego haka, jeśli można nazwać to modem :eusathink:

- dokatkowe osłony silnika: osłona filtra i zbiorniczka spryskiwaczy

- montaż relingów

- komplet ledów do środka i na zewnątrz od kolegi Tomka

- oświetlenie tablicy LED, lampki z A5

- nowy włącznik świateł, przełączniki od szyb i rączki

Plany:

- usunięcie katalizatora

- virus, chyba ponownie w ADT-Tunnig we Wrocławiu

- CLH/DRL - w trakcie, mam ori włącznik + moduł SD-2, niestety pierwszy montaż zakończony porażką

- automatyczne otwieranie tylnej klapy, mam już spreżynki

- czarny grill i tylna listwa zderzaka

- nowe ramiona wycieraczek

-....?

Mało pociągające zdjęcie jeszcze z ogłoszenia:

C27538074_5.jpg

Teraz wygląda trochę lepiej :cheesy:

IMG_2220.jpg

IMG_2267.jpg

IMG_2270.jpg

Komentarze mile widziane, nie tylko pozytywne:wink:

Opublikowano

Zadbana audiczka:wink:

Opublikowano

ladna sztuka :decayed:

Opublikowano

wazne oby sie sprawowala dobrze reszta przyjdzie z czasem

ale dokladki w kolor odrazu by lepiej wygladaly :wink:

jakbys chcial to mam przelaczniki do szyb jesli masz elektryke na tyl tez

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Andr3i niestety z tylu mam korby:kwasny:

Ale dzieki...

---------- Post dopisany 17-01-2014 at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 18:32 ----------

Mała aktualizacja:

- osłony silnika

20140117_184602.jpg

- LEDy

20140117_181100.jpg

20140117_181049.jpg

20140117_181336.jpg

20140117_181437.jpg

20140117_185731.jpg

20140117_185530.jpg

20140117_185803.jpg

no i pierwszy element do nowego moda...

20140117_185350.jpg

20140117_185412.jpg

Opublikowano

Fajna sztuka! :good: A z modzeniem to powolutku do przodu. :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czy ktos kiedys widzial taka szara dokladke na sprzedaz?

img0428kn.jpg

widzialbym taka u siebie + np zólte halogeny :kox:

Opublikowano

dokładka s-line ;) jak kupisz nówkę z ASO ma dokładnie taki kolorek :D

Opublikowano
czy ktos kiedys widzial taka szara dokladke na sprzedaz?

http://img855.imageshack.us/img855/4384/img0428kn.jpg

widzialbym taka u siebie + np zólte halogeny :kox:

taką dokładkę s-line ma kolega na forum do sprzedaży :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/dokladka-zderzaka-s-line-312756/ :hi:

Opublikowano
  • Autor
dokładka s-line ;) jak kupisz nówkę z ASO ma dokładnie taki kolorek :D

z aso nowka szara pewnie majątek kosztuje...:kwasny:

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

czy ktos kiedys widzial taka szara dokladke na sprzedaz?

http://img855.imageshack.us/img855/4384/img0428kn.jpg

widzialbym taka u siebie + np zólte halogeny :kox:

taką dokładkę s-line ma kolega na forum do sprzedaży :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/dokladka-zderzaka-s-line-312756/ :hi:

pytałem już o nią, ona jest czarna a ja potrzebowalbym taką szarą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.