Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APU] Silnik wycieraczek


grzybek26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Mam pytanie co do numeru katalogowego silniczka od wycieraczek do mojego audi(apu 99).Bylem dzisiaj w serwisie audi z wycieraczkami poniewaz cos im sie stalo,dzialaja juz po przekreceniu kluczyka na chwile,pozniej jak sie odpala auto ponownie sie wlaczaja na chwile dodam ze zatrzymuja sie gdzie chca.Zmienilem juz przekaznik dalej nic panowie w audi powiedzieli ze to wina silnika ,ze sa tam jakies cztery magnesy i ten ostatni nie dziala.Za znalezienie usterki nic nie wzieli :notworthy: tylko ze nie sa do konca pewni co do silniczka bo ponoc sa dwa rodzaje.Koszt nowego to 112 funtow a calosc naprawy ,czyli wymiana i nowy to jest 264 funtow.Wiec potrzebuje numer silniczka a reszte sobie zrobie sam.Z gory wielkie dzieki :hi: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zardzewiał od środka był nieszczelny. Możesz kupić używkę ja akurat kupiłem od passata B5 i w numerach seryjnych silników były różnice chyba w dwóch cyfrach ale wszystko działa jak należy. Jeśli masz choć troche zdolności manualnych to sobie poradzisz sam z wymianą. Mi powolutku bez nerw zajęło to około 2h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kupilem za jedyne 20 funtow jak przestanie padac to wymienie :chytry: i mam nadzieje ze bedzie :good:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 20:14 _________________________________________________No i dzisiaj nie padalo i wymienione.U mnie akurat okazal sie numer taki sam wiec problemow nie bylo.No i przy okazji wymienilem sobie termostat (koniec problemow ze wskaznikiem) no i przepostnice wypolerowalem(koniec falowania obrotow).A za tydzien moze powalcze z turbo bo mi sie telepie west gate.Takze dzien poszedl gladko i tylko 3,5 godz na wszystko i bez mlotka :tongue4::hi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle ze sprawa się wyjaśniła a wiec mozna zamykac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...