Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moja A4/S4


dess75

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuję pomocy co do określenia pewnej rzeczy w moim autku.Jestem świeżo po zakupie Audi i chciałabym żeby mi ktoś wytłumaczył skąd na niej te dziwne znaczki porsche tzn znajdują się na słupkach między drzwiami z obu stron autko to A4 s-line 1.8T rok produkcji 1997 Quatro .Zaznaczam że są oryginalne te znaczki jakby wtopione w ten słupek.Co do autka to chodzi jak malina tego mi trza było...Jeszcze raz proszę o jakiekolwiek info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szukaj: jeżeli można je wcisnąć to są to wyłączniki czujników ruchu w śrdoku samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki ale tylko przy moim fotelu ale koledze chodzi chyba o slupki na zewnatrz

Jestem koleżanką [br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 19:11 _________________________________________________Za 10 min wrzucę zdjęcia i proszę o opinę tylko błagam jak kupiłam " paść" to mnie oszczędźcie w komentarzach.[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 19:12 _________________________________________________jak tu się wrzuca zdjęcia? Hę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko dess75 zrób jakieś ładne foteczki gdzieś gdzie autko będzie się prezentowało lepiej :wink4: Bo w tym garażu to ciasno jak na robienie fotek :tongue4: Masz zmieniony grill przedni, ktoś wsadził od Ski, i ten emblemacik z klapy bagażnika polecam zdjąć :thumbdown: Bo to nie S4 tylko zwykłe A4 :przebiegly: A te znaczki Porsche są bardzo zastanawiające :mysli: I jest to pierwszy przypadek na forum takiego czegoś :kox: Może to jakaś limitowana seria? Te znaczki są po obu stronach autka? I polecam fotki autka dodawać do pierwszego posta, tutaj się chwalimy swoimi autkami :good: Zrób ładne foty i wrzucaj do 1 posta w tym temacie, opisz ładnie wyposażenie itd. Fotki wnętrz też mile widziane :good: Pozdrawiam! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczki są po obu stronach a co do grilla i S4 z tyłu to auto kupione jest od pana w wieku powiedzmy szczerze dość podeszłym który był jego pierwszym i jedynym właścicielem i nie sądzę żeby robił jakieś modyfikacje poza tym widziałam zdjęcia z dnia zakupu(w salonie) i nic nie dodano i nic nie ujęto.Wyposażenie to ma wszystko co można było wsadzić w tamtych latach w samochód chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko nawet nie ma takiej opcji!!! :no: Nie uwierzę w to że to autko wyjechało z salonu z grillem od Ski i znaczkiem na klapie od Ski po lifcie :naughty: Ten znaczek co jest na klapie, był zakładany w Audiczkach S4 (silnik 2,7 BiT) po lifcie czyli od 1999 roku :wink4: Wcześniej był znaczek idenatyczny jak ten co masz na grillu i na kierownicy jeśli masz 3ramienną (skoro napisałaś s-line, ale s-line nie było w B5 :no: możesz mieć parę dodatków i lepsze wyposażenie, ale nie s-line i nie S4) Pokaż fotki wnętrza :wink4: I kolejna sprawa, jak dla mnie autko wygląda na malowane :decayed: Sorry ale ten przód wygląda jakby z salonu wyjechał, chodzi mi o lakier :rolleyes: Brak jakichkolwiek zadrapań, żaden kamyk nie uderzył? Przez tyle lat? :mysli: Zrób lepsze zdjęcia i najlepiej pokaż też kody wyposażenia jakie masz na wklejce (wklejka jest albo w książce serwisowej albo w bagażniku obok koła zapasowego, tam gdzie numer VIN) Zrób zdjęcie lub wypisz te kody (trzy literki/cyferki np. 1BE itd. w słupkach jest to wypisane) I ten wydech też nie jest z tego autka, więc albo właściciel miał syna co się w to bawił i dziadziuś nawet nic nie wiedział, albo ściema :rolleyes: Nie stresuj się tym :wink4: Jak chcesz to ja się mogę z Tobą zamienić na grille, ja Ci dam taki jak powinnaś mieć a Ty mi dasz ten swój :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciema czy nie samochód ma 3-ramienny ster ze znaczkami wykręcała na autobanie 230km/h auto ma ryski i zadrapania tylko zdjęcia tak wyszły jak z salonu na żywo nosi normalne ślady użytkowania.Grillem się nie zamienię bo to między innymi dla tego ją kupiłam bo mi się on spodobał.Auto mam dopiero 3 dni.A teraz poproszę o odpowiedź na pytanie o znaczki Porsche?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko spokojnie :) Bez nerwów, ja tylko mówię jak jest i co widzę :wink4: Też mam tą 3 ramienną kierownicę, bo to dodatkowe wyposażenie było, ale nazwać tego s-line nie możemy bo wtedy Audi nie miało czegoś takie jak s-line :) Ale tak jak mówię zrób ładne fotki i poszukaj na forum ciekawych informacji o swoim autku i bez względu na to czy ma znaczek i grill od S4 to jest super autko A4 z silnikiem 1,8 T i te 230km/h to normalka dla tego silnika :good: Powiem Ci jeszcze że występowała mocniejsza jednostka silnikowa 1,8 T 180KM oznaczenie AJL :wink4: Jakby nie było gratuluję autka! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie techniczne to co mam pasek czy łańcuch rozrządu bo trzeba zrobić wymianę olejów i jak jest pasek to całego rozrządu żeby się kulało długo jeszcze[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 23:20 _________________________________________________AUDI A.G. A AEBQ ABD R92 S5 takie ma oznaczenia i dziś juz do garażu nie schodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciema czy nie samochód ma 3-ramienny ster ze znaczkami wykręcała na autobanie 230km/h auto ma ryski i zadrapania tylko zdjęcia tak wyszły jak z salonu na żywo nosi normalne ślady użytkowania.Grillem się nie zamienię bo to między innymi dla tego ją kupiłam bo mi się on spodobał.Auto mam dopiero 3 dni.A teraz poproszę o odpowiedź na pytanie o znaczki Porsche?

może poprostu przykleił, tak jak tylny emblemat s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A.G. A AEBQ ABD R92 S5 takie ma oznaczenia i dziś juz do garażu nie schodze

Skąd te oznaczenia? :decayed::naughty:

AEBQ = silnik AEB 1,8T 150KM Q czyli quattro :good:

S5? :kox:

R92? :mysli:

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 23:30 _________________________________________________Spokojnie koleżanko nie stresuj się :wink4: Pokaż ładne fotki autka :wink4: Ocenimy z ilu było spawane :polew: Żartuję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...