Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak to połączyć: Concert + zmieniarka??


tommylee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam u siebie oryginalnie zamontowane radio Concert (by Grundig, chyba z 2001r) numery na fotkach.

Kupiłem sobie zmieniarkę audi (rok 2004, by Panasonic). No i problem, jak to połączyć aby chodziło. W radiu mam tylko jedną wtykę wolną (tę pionową na 6 pinów) a od zmieniarki wychodzi mini ISO (tak to zwą).

Czy jest jakiś kabel, redukcja, czy trzeba po prostu rezać??

radio moje:

tDSC_0001.JPG

concert górna ścianka ze schematem:

tDSC_0002.JPG

tylna ścianka concert z kostkami:

tDSC_0003.JPG

bok concert z numerami:

tDSC_0004.JPG

taką zmieniarkę nabyłem:

tDSC_0005.JPG

bok zmieniarki z numerami:

tDSC_0006.JPG

i na koniec kabel - niebieskie mini ISO...

tDSC_0007.JPG

Proszę o pomoc w temacie i pozdrawiam Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszna maskara, skróciłem kostkę, tę którą zaznaczyłem na rysunku, padaczka. Nie mam już dziś sił bo w garażu mam 100 stopni gorąca:)

tDSC_0003.JPG

Chyba znalazłem rozwiązanie ludzkiego podpięcia tego badziewia, należy zakupić wspaniały rozdzielacz Mini ISO:

http://www.allegro.pl/item412039951_rozdzielacz_miniiso_audi_vw_seat_skoda_f_vat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszna maskara, skróciłem kostkę, tę którą zaznaczyłem na rysunku, padaczka. Nie mam już dziś sił bo w garażu mam 100 stopni gorąca:)

tDSC_0003.JPG

Chyba znalazłem rozwiązanie ludzkiego podpięcia tego badziewia, należy zakupić wspaniały rozdzielacz Mini ISO:

http://www.allegro.pl/item412039951_rozdzielacz_miniiso_audi_vw_seat_skoda_f_vat.html

Naprawdę nie rozumiem po co się tak męczysz. Zmieniarkę podłącza się w ostatni segment złącza mini-iso, na zdjęciu które dałeś to prawy górny róg. Wsuwasz tą niebieską wtyczkę od zmieniarki i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie rozumiem po co się tak męczysz. Zmieniarkę podłącza się w ostatni segment złącza mini-iso, na zdjęciu które dałeś to prawy górny róg. Wsuwasz tą niebieską wtyczkę od zmieniarki i tyle.

tak stary, tylko że fabryczna kostka to monoblok (3 x mini ISO) i nie było możliwości zmieszczenia kostki od zmieniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak stary, tylko że fabryczna kostka to monoblok (3 x mini ISO) i nie było możliwości zmieszczenia kostki od zmieniarki

Piny było wymontować i przełożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...