Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 ALT] PRZERYWANIE PRZ 5 TYS OBROTOW NA ZIMNYM SILNIKU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy jestem nowy i od niedawna mam moje A4 i zauważyłem ze jak jest ni dogrzany to jak go przeciągne do konca obrotów to przy 5 tys. jest takie szrpnięcie i idzie dalej a na dogrzanum tego nie ma dodam ze jeszcze świeci mi się chek i jest błąd niesprawnosc kata czy to może byc tym spowodowane

prosze o pomoc czy u was jest tak samo dodam ze poza tym auto super jezdzi

POZDRO

Opublikowano

Ten błąd nie ma znaczenia to tylko informacja jeśli jeździ super to nie szukaj sobie kosztów one i tak będą bo to alt poczytaj a zrozumiesz :D

Opublikowano
  • Autor

Kolego pewnie masz racje ale dzisiaj po obiedzie polatałem trochę ostrzej i zauważyłem ze po przekroczeniu 5 tys. obr to gaz w podloge a on tak jakby sie dławil i szarpał na ciepłym też tak dopiero po kilku km było ok jak przyjechałem i otwarłem maskę zauważyłem olej pod jedną z cewek może to tu robi jakąś przerwe w zapłonie po nowym roku wymiana rozrzadu to i przy okazji tez uszczelke zmienię bo cieknie

Koledzy tak na marginesie jak był podpięty pod kąpa jakis czas temu to wyskoczyl błąd czujnika wału korbowego

Opublikowano

Piszesz o oleju przy cewce i tu pewnie jest przyczyna poszarpywania- cewka pada. Podepnij kompa i jeżeli to rzeczywiście cewka to w błędach powinieneś mieć wypadanie zapłonów na którymś cylindrze.

Opublikowano
  • Autor

dzięki koledzy jutro podjade do magika od kompa bo tez ma a4 B6 i zobaczymy co powie a facet jest dobrze zorientowany jesli chodzi o elektryke ale i tak uwagi kolegów są dla mnie ważne jak cos sie dowiem to się podziele POZDRO

Opublikowano

Miałem to samo pierwsza rzecz po kupnie samochodu :D powodzenia

Opublikowano
  • Autor

kolego jak miałeś tez taki problem to napisz co było nie tak

\Dzisiaj byłem u magika od kompa i były błedy czujnik położenia wały a dokładnie coś z zapłonem i niesprawność z katem

POZDRO DLA FORUM

Opublikowano

wykrec czujnik polozenia walu i sprawdz czy nie jest zabrudzony. Na koncu czujnika jest magnes i dosc latwa przyciaga caly syf z kola zamachowego. U siebie gdy mialem uszkodzony czujnik to auto wogole nie chcialo odpalic.

Opublikowano

Michał możesz podrzucić jakieś foto w którym miejscu jest ten czujnik

Opublikowano

Tak wyglada czujnik

czujnik.jpg

Tu mniej wiecej sie znajduje

0_0_product_Gfx_a338364fc7d91c8e8851cae0d62a2a19.jpg

wystarczy ze odkrecisz zbiorniczek z plynem chlodzacym i juz bedziesz mial latwy dostep.

Opublikowano
  • Autor

koledzy problem rozwiązany wymieniony czujnik położenia wału i maszyna jak nowa dobrze odpala i przyspiesza był założony jakis trefny czujnik nie wiadomo jakiej firmy bo nawet żadnego nr nie było teraz jest bosch i wszystko ok koszt 250zł z wymianą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.