Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Phantom Black Emila


emil899

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Jestem tutaj nowy, ale za namową kolegi z forum Tomka Slo postanowiłem założyć temat swojej Trójki. Jest to moja druga A3, pierwsza została skradziona. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i decyzja o zakupie nie mogła być inna jak kolejne A3.

W skrócie:

Audi A3 8P Ambition

Rok prod. 06.2006

kolor phantom black (perłowy)

Silnik 2.0 Tdi 140 KM (BKD)

Przebieg w momencie kupna - 77 tyś km (sprawdzony w serwisie Audi)

Z ciekawszego wyposażenia:

-Pakiet Audi Exclusive a w nim min. skórzana tapicerka

-czarna podsufitka

-parktronic

-pakiet oświetlenie

-pakiet schowek

-szyberdach:)

-czujnik zmierzchu

-lusterko fotochromatyczne

-alufelgi 18''

-wykończenie ze szczotkowanego aluminium

-komputer pokładowy FIS

6802a61bcd0fd2e0med.jpg

c60dc0250dcdb93emed.jpg

571f07a48055e845med.jpg

0741398d03cd9babmed.jpg

imag0553z.jpg

imag0559c.jpg

imag0561m.jpg

imag0581w.jpg

imag0586d.jpg

W ciągu dwóch lat użytkowania wymieniłem:

- przy przebiegu 90 tyś. km - turbina na regenerowaną - jeżdżę na niej 1,5 roku i śmiga bez problemu

- przy przebiegu 102 tyś. km komplet tarcz i klocków - tarcze Zimmermann, klocki ATE Ceramic

- przy przebiegu 108 tyś. km kompletny rozrząd + olej + filtry - rozrząd INA, pompa wody Ruville, Olej Motul

59a8ee0a50292ab5m.jpg

Ponadto niestety w tym roku miałem aż 4 szkody na aucie likwidowane z OC. Dwa razy wpadałem w nieoznakowaną dziurę i niszczyłem opony (ZDM Poznań zwrócił wszystkie koszty) oraz 2 razy miałem kolizje - za pierwszym razem Pani Oplem wycofała w mój przód niszcząc ramkę do tablicy i rysując zderzak, za drugim razem Pan wycofał w mój lewy tylni błotnik i zderzak - drobne zarysowania. Wszystkie szkody usuwałem w ASO.

Teraz najważniejsze, zmiany ;)

Wykorzystując to, że auto miało malowany przedni zderzak w te wakacje zagościł w nim grill s-line:

258dc014405b5574m.jpg

0611af97375bbccbm.jpg

Wykorzystując fakt, że do malowania był tylni zderzak, wleciał poliftowy tył s-line :D, póki co jeszcze bez lotki na dachu(poszukuję cały czas). Autko odmłodniało :)

d3871f808c1f8a9em.jpg

9ed3199b5f81dd8am.jpg

304412617f1ef9aam.jpg

W środku bez zmian - wleciały póki co poliftowe nawiewy, przycisk do regulacji lusterek, nowe dywaniki obszyte białą nicią, nowy mieszek, nowo obszyta gałka zmiany biegów oraz ręczny.

6372d767234bdec9m.jpg

Z planów to na pewno zmiana na przód z s-line + bixenon. Zderzak myślę, że zostanie zakupiony w przyszłym miesiącu. Póki co gromadzę graty :)

635148ed8282684dm.jpg

Autko w chwili obecnej ma 111 tyś. km. Wszystkie mody będą wykonywane w miarę możliwości $$. Środek też prosi się o odmłodzenie - mam nadzieję, że wpadnie navi, kiera z multi, oraz elementy obszyte przez forumowego speca od skóry z A3-club. Ale spokojnie. Priorytet na teraz - Przód S-line z bixami.

Z ostatnich zakupów do pakietu "zima" wpadły ori dywaniki:

df85abfc09ac5e20m.jpg

Czekam na opinie również te krytyczne ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, trochę w dół by się przydało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...