-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spot był zacny, dziękuję za miłe towarzystwo
-
Moj maly szaraczek A3 8P/mf/kolo 18''/ lampy polift/galka S3/tył RS3
Jakimś cudem umknął mi Twój temat na a3-club, ale autko zacne i ta kiera jest super - Tomek jak zwykle spisał się na medal. A trójkątów i boczków nie chciałeś obszyć?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Pany znacie kogoś kto dobrze pomaluje felgi? Chodziło mi o malowanie proszkowe, ale zwykłe też chodzi w grę. Tutaj znalazłem kogoś takiego: Felgi-naprawa.pl > Serwis > Polerowanie > Prostowanie felg > Znacie?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
No i prawidłowo. Ringi na klapie muszą być!
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Rozmawiałem z Tomkiem po otrzymaniu przełącznika i chciał poznać moją opinię o nim. Moja odpowiedź była prosta - ja bym odesłał bo stan przełącznika który miałem w ręce a tego ze zdjęcia był zupełnie inny. Ten na zdjęciu też nosił już jakieś minimalne zarysowania ale nie takie, jakie były w rzeczywistości. Jeżeli chciałeś to po prostu sprzedać, no to sprzedałeś i zrobiłeś to w taki sposób jak typowy handlarz np z allegro, który handluje częściami. Szkoda, że robisz to na forum.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mogę cycu. wystarczy zadzwonić...
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
gdzie trzeci pasek na spodniach? Ładnie się robi w środku, jak nowy z salonu będzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Auto miażdży na każdym kroku , gratuluję i życzę kolejnych kucy i mniej zawistnego społeczeństwa- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Kocur straszny, już nie mogę się doczekać jak sprawdzimy te 190 KM- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bixenon a taki chcę zakładać ma DRL.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OK, 8J1 941 531 A jest OK... Kurcze patrzę na włącznik pod DRL i coś mi nie pasuje - nie występuje w wersji dla lusterka z czujnikiem zmierzchu (bez sensu - nie czaję o co tu chodzi). W A3 występował ksenon bez DRL? Tak, nie musiałeś tego mieć...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polift wychodzi od 08. 2008 do 2012 roku. Ale Bartek szkoda Twojego czasu bo jest tego od napieprzenia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, ale to jest przedlift i różni się innym wyglądem manetki/przełacznika świateł. A jak już odświeżać będę wnętrze to wolałbym mieć polift który zdecydowanie lepiej wygląda- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak - emil sam sobie wszystko załatwia. Na koniec lutego będzie jeszcze do założenia taki sam zestaw w B7 2.7TDI. Powoli ale coraz bliżej celu. Bartek, będę miał do zamówienia przełącznik świateł pod bix. Możesz mi sprawdzić cenę: 8J1 941 531 A. Niestety w ASO i u mnie na forum nie ogarnęli jaki nr ma mieć przełącznik poliftowy z opcjami: przeciwmgielne tył, przód, Auto, DRL, CLH. Podobno jest ich ze 40 i nie ma rysunków poglądowych w Etce. Więc chyba zrezygnuję z tego DRL i po prostu przy kodowaniu ustawi się Skandynawie. Chyba, że masz moce sprawcze i odgadniesz nr części:decayed: - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE