Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moj maly szaraczek A3 8P/mf/kolo 18''/ lampy polift/galka S3/tył RS3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ponownie tym razem po sprzedaniu mojego czarnego szatana zakupilem skromna Audi A3 8P 2006 rok na calkiem niezlym wypasie

A wiec tak przedstawie maleństwo:

Marka: Audi

Model: A3

Silnik: 2.0 TDI

Kolor: grafitowy

Wyposazenie:

- quattro

- bixenony

- RNS-E

- czujnik deszczu

- czujnik zmierzchu

- fotochrom zew. i wew.

- fotele s-line skora+material speed

- podgrzewane siedzenia

- pakiet oswietlenia

- pakiet schowek

- pakiet siatki

- CLH

- DRL

- pelny komputer

- tempomat

- podgrzewane siedzenia

- system pomagajacy ruszyc pod gore (sorry nie wiem jak sie to nazywa w audi :polew:)

- parktronik

- system HHC

Planowane mody:

- zew. pakiet S3

- kierownica 3-ramienna

- oswietlenie full led

- kolo 18''+nowe oponki

- kierownica 4 ramienna z mf

- lampy na tyl poliftowe

- gałka od S3

- kierownica 3 ramienna z mf poliftowa

- zderzak tył od RS3 ori

- bt

itp.... pewnie co do modow was nie zaskocze :wink:

f2ee386b0e3878e4m.jpg d2a307f71e45e78bm.jpg

eb7c2f87ad64d111m.jpg 3dfed2fae7b68bc1m.jpg

d6bc4f74a829c1b0m.jpg 164c39930e78deedm.jpg

248f2089369ef6dem.jpg f8292333d06187ddm.jpg

583aab1d93cbb369m.jpg e8fac3678ffeaf81m.jpg

ddb887794ffd55aem.jpg

Stage 1 - pakiet swiatlo na led w calym autku

d34a0b3fac6be981m.jpg79c5f48fa99997cfm.jpg

Stage 2 - Felgi rs6 +nowe opony

9d44c0e93199ed7fm.jpg 95d8bb6d49929b31m.jpg 624fa88e09f54340m.jpg a05d59b1fa2b8a78m.jpg

Stage 3 - kierownica 4 ramienna z mf

e6a27f16488919aem.jpg

Stage 4 - Lampy na tyl poliftowe

0526d8159b4af3cdm.jpg 72431cea9c2df1a1m.jpg 052b1fa43fe2bb0am.jpg 8625f1b118fe15fdm.jpg eee80741e75e6a3fm.jpg

stage 5 - gałka zmiany biegów od S3

a2b662836129a5d9m.jpg 5fde2bb3ea60c77em.jpg 56b818a6dd3cfa13m.jpg

stage 6 - kierownica 3 ramienna mf poliftowa+kupiony AIRBAG

62e84ca42ff20d32m.jpg c44c57a538345bfbm.jpg

stage 7 - zderzak tyl od Audi RS3 :decayed:

57b53c763069df38m.jpg

Opublikowano

I jak odczucia po zmianie? :wink: Ładna

Opublikowano

gratulacje zakupu szarego wałacha kolego :wink::kox:

napisze to i tego posta przypomne Ci za jakiś czas:

już jeden nasz wspólny kolega też tak mówił że po zakupie nowego auta nic nie bedzię rezał a jednak ta choroba jest nieuleczalna:decayed: i nie wierze w to ze nas modami nie zaskoczysz :wink:

a co do aparatu - jebne Ci przy najblizszej okazji

Opublikowano

sb to fajne auto, kolor mój ulubiony, plany fajne bo pakiet s3 robi mega robotę, jedynie co mi w przesiadce z a4 do a3 by nie pasowało to wnętrze, pomimo że a4 było starsze jest fajniejsze, w a3 ten plastik jest moim zdaniem gorszy

Opublikowano

Sportback to świetne auto, mam do niego sentyment. mi osobiście bardziej podoba się S-line aniżeli "pakiet" S3, ale to już kwestia gustu - wiadomo :wink: gdybyś chciał to mam grill S-line z chromowaną ramką z mojego A3 - został mi, leży i się kurzy (nie mam kiedy go na allegro wystawić :decayed:).. mimo całego mojego sentymentu czy przesiadłbym się z B6 na 8P? chyba jednak nie.. ale 8V sedan i sportback mega mi się podobają :naughty:

Opublikowano
  • Autor
I jak odczucia po zmianie? :wink: Ładna

jak dla mnie zmiana na quattro to bajka :decayed:

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

gratulacje zakupu szarego wałacha kolego :wink::kox:

napisze to i tego posta przypomne Ci za jakiś czas:

już jeden nasz wspólny kolega też tak mówił że po zakupie nowego auta nic nie bedzię rezał a jednak ta choroba jest nieuleczalna:decayed: i nie wierze w to ze nas modami nie zaskoczysz :wink:

a co do aparatu - jebne Ci przy najblizszej okazji

no zobaczymy jak to bedzie z tymi modami :polew: a co do fotek to tak wlasnie zrobimy jak mowisz :decayed:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Graty zakupu :thumbup1: Autko fajne i dobrze wyposazone

Mi brakuje tylko MF :kwasny:

bedzie MF z kierka 3ramienna:wink: i pewnie pare innych fajnych rzeczy tez bedzie sam wiesz jak to jest z tym modzeniem

---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

sb to fajne auto, kolor mój ulubiony, plany fajne bo pakiet s3 robi mega robotę, jedynie co mi w przesiadce z a4 do a3 by nie pasowało to wnętrze, pomimo że a4 było starsze jest fajniejsze, w a3 ten plastik jest moim zdaniem gorszy

oj tam oj tam zawsze do czegos musisz sie przywalic:wink:

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

Sportback to świetne auto, mam do niego sentyment. mi osobiście bardziej podoba się S-line aniżeli "pakiet" S3, ale to już kwestia gustu - wiadomo :wink: gdybyś chciał to mam grill S-line z chromowaną ramką z mojego A3 - został mi, leży i się kurzy (nie mam kiedy go na allegro wystawić :decayed:).. mimo całego mojego sentymentu czy przesiadłbym się z B6 na 8P? chyba jednak nie.. ale 8V sedan i sportback mega mi się podobają :naughty:

powiem ci ze jak dla mnie wlasnie S3 ma ladniejsze te zderzaki :wink: tylko ze bardzo drogie hehe

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

Sportback to świetne auto, mam do niego sentyment. mi osobiście bardziej podoba się S-line aniżeli "pakiet" S3, ale to już kwestia gustu - wiadomo :wink: gdybyś chciał to mam grill S-line z chromowaną ramką z mojego A3 - został mi, leży i się kurzy (nie mam kiedy go na allegro wystawić :decayed:).. mimo całego mojego sentymentu czy przesiadłbym się z B6 na 8P? chyba jednak nie.. ale 8V sedan i sportback mega mi się podobają :naughty:

powiem ci ze jak dla mnie wlasnie S3 ma ladniejsze te zderzaki :wink: tylko ze bardzo drogie hehe

Opublikowano

Gratulacje nabytku :wink:

Wypasik fajny :kox:

Widzę że masz podwójnie grzane fotele :decayed:

Co do przyszłego koła - 17? 18? myślę że niedługo będzie gwint i 19" z naciągiem :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Gratulacje nabytku :wink:

Wypasik fajny :kox:

Widzę że masz podwójnie grzane fotele :decayed:

Co do przyszłego koła - 17? 18? myślę że niedługo będzie gwint i 19" z naciągiem :whistling::decayed:

jednak bedzie 18'' w sumie juz jest:wink:

Opublikowano

Paweł :kox::kox::kox: i jest QUATTRO :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Paweł :kox::kox::kox: i jest QUATTRO :naughty:

no wlasnie to jest piekne juz nie kupie normalnego napedu :kox:

Opublikowano

Gratuluje nowego nabytku, piękne autko:naughty:

tak jak Fanta nie wierze w to że to auto nie będzie wyrezane na maksa:wink:

Opublikowano
  • Autor
Gratuluje nowego nabytku, piękne autko:naughty:

tak jak Fanta nie wierze w to że to auto nie będzie wyrezane na maksa:wink:

dziekuje za mile slowo a co do modow juz sie lame strasznie :wink:

Opublikowano

Pablo i nie będzie rezał :grin::polew:

bezawaryjności życzę :wink::naughty:

Opublikowano
  • Autor
Pablo i nie będzie rezał :grin::polew:

bezawaryjności życzę :wink::naughty:

czemu wy mi w to nie wierzycie :polew:

Opublikowano
Pablo i nie będzie rezał :grin::polew:

bezawaryjności życzę :wink::naughty:

czemu wy mi w to nie wierzycie :polew:

Bo to choroba:grin:

Bezawaryjności życzę

Opublikowano
  • Autor

no niestety i to powazna hehe

Opublikowano
Paweł :kox::kox::kox: i jest QUATTRO :naughty:

no wlasnie to jest piekne juz nie kupie normalnego napedu :kox:

To prawda, raz kupisz Q i już do FWD nie wrócisz.

Gratuluję nowego nabytku:naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor
Paweł :kox::kox::kox: i jest QUATTRO :naughty:

no wlasnie to jest piekne juz nie kupie normalnego napedu :kox:

To prawda, raz kupisz Q i już do FWD nie wrócisz.

Gratuluję nowego nabytku:naughty::kox:

Na Q mi najbardziej zalezalo przy kupnie i sie udalo teraz tylko dbac i sie cieszyc tym napedem:decayed:

Opublikowano

gratki furki.fajny kolorek i wypas :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.