Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moj maly szaraczek A3 8P/mf/kolo 18''/ lampy polift/galka S3/tył RS3


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

a to już inne koszta itd, nie wiem bo nie siedzę w a3 i się nie znam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. to taki przypadek jak każdy inny, chcesz mieć w b6 ryj z b7 to koszta tez zrobią się masakryczne, nieopłacalne, no ale jak Paweł powie zmieniamy ryjek to......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to już inne koszta itd, nie wiem bo nie siedzę w a3 i się nie znam :decayed:

sa bixy wiec jest git dojdzie zderzak od s3 ktory robi za***ista robote i bedzie miazga:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem przód po SF jest lepszy niż poliftowy :wink: tylne lampy zacne! ja u siebie tego nie zdążyłem zrobić :thumbdown: ostatnio widziałem moje byłe A3, aż się łezka w oku kręci :cry: ale gadałem z nowym właścicielem ostatnio bo wpadł do mnie i mówił, że będzie lakierował od nowa relingi w połysk i 18tki chce też polakierować na czarno/grafitowo.. cholera! 8P to naprawdę świetne auto, jakbym musiał przejść teraz na coś tańszego to bym chyba do tego auta wrócił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem przód po SF jest lepszy niż poliftowy :wink: tylne lampy zacne! ja u siebie tego nie zdążyłem zrobić :thumbdown: ostatnio widziałem moje byłe A3, aż się łezka w oku kręci :cry: ale gadałem z nowym właścicielem ostatnio bo wpadł do mnie i mówił, że będzie lakierował od nowa relingi w połysk i 18tki chce też polakierować na czarno/grafitowo.. cholera! 8P to naprawdę świetne auto, jakbym musiał przejść teraz na coś tańszego to bym chyba do tego auta wrócił..

ja nie zobacze juz mojej a4 bo jezdzi w chelmie a to kawalek. 8P to naprawde fajna fura ja sie bardzo ciesze z zakupu no i jak wskoczy s pakiet to bedzie miazga:decayed:

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

Lampki robią robotę! :kox:

odmladzaja furke ladnie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł fura ekstra, bezawaryjności życzę, może kiedyś......zobaczysz

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8P to naprawde fajna fura ja sie bardzo ciesze z zakupu

to prawda, rewelacyjne auto :good: w dodatku nie starzeje się tak szybko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł fura ekstra, bezawaryjności życzę, może kiedyś......zobaczysz

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

dziekuje oby A4 sprawowala ci sie tak jak mi tylko dbaj o nia:decayed:

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

to prawda, rewelacyjne auto :good: w dodatku nie starzeje się tak szybko :naughty:

no wlasnie i ten srodek jest taki ladny w porownaniu do innych aut:decayed: w sumie jak to w audi

---------- Post dopisany 01-03-2014 at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 12:14 ----------

Dzis wykorzystalem piekna pogode i zrobilem kilka fajnych fotek bo jeszcze nie bylo okazji :)

f2ee386b0e3878e4m.jpg d2a307f71e45e78bm.jpg

eb7c2f87ad64d111m.jpg 3dfed2fae7b68bc1m.jpg

d6bc4f74a829c1b0m.jpg 164c39930e78deedm.jpg

248f2089369ef6dem.jpg f8292333d06187ddm.jpg

583aab1d93cbb369m.jpg e8fac3678ffeaf81m.jpg

ddb887794ffd55aem.jpg

---------- Post dopisany 06-03-2014 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2014 at 15:08 ----------

dzis zakupilem w ASO nowke sztuke galke zmiany biegow od s3 teraz czekam az przyjdzie dam zdjecia po zamontowaniu icon_smile.gif

a2b662836129a5d9m.jpg 5fde2bb3ea60c77em.jpg

---------- Post dopisany 07-03-2014 at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 20:14 ----------

no i sie nacieszylem autkiem icon_sad.gif przyjechalem do domu po pracy skoczylem cos zjesc wyszlem zapalilem autko ujechalem 500m i auto zgaslo icon_sad.gif olej jest itp prad rozrusznik kreci normalnie tylko ze auto nie chce odpalic i pieron wie co sie z****lo bo jeszcze sie buntuje i nie chce sie wogole polaczyc z komputerem icon_sad.gif mogłem nie sprzedawac mojej czarnej besti to bylo jednak bezawaryjne auto:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszyscy mówili nie sprzedawaj

:thumbup1:mody

Paweł a miałeś już nie rezać:grin:

Choroba postępuje, a szczepionki dalej nie ma:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody to jest straszna choroba ktorej nie da sie uleczyc :wink:

byle teraz nie wysralo sie cos na powaznie to wskoczy pakiet s3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin::grin:

oby nic poważnego nie dolegało

uffff cale szczescie jakis przekaznik tylko :decayed: pozniej wrzuce foto jak autko wyglada na 18'' bo juz lato zagoscilo:banan:

---------- Post dopisany 09-03-2014 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 16:05 ----------

No i zawitala u mnie juz wiosna na wulkanizacji troszke sie smiali ale ja juz nie moglem wytrzymac :P

624fa88e09f54340m.jpg a05d59b1fa2b8a78m.jpg

21843f76484b2f6cm.jpg 5c52e9c5d64d4fa6m.jpg

dba4750edc34125dm.jpg

A to jest to co kocham i na zawsze zostanie przy mnie :wink:

3cd4cceda1cbe8b8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne koło! chyba miałem podobne..? :decayed: trzeba przyznać, że do Sportbacka bardzo pasuje! z czego te koła? z A3 czy z A6? ja miałem z A6 i były idealnie z błotnikami :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne koło! chyba miałem podobne..? :decayed: trzeba przyznać, że do Sportbacka bardzo pasuje! z czego te koła? z A3 czy z A6? ja miałem z A6 i były idealnie z błotnikami :banan:

z A3 przod jest idealnie a tyl z 1cm dystans by sie przydal ale kolo ogolnie ladnie wyglada no i w sloncu sie bardzo ladnie swieci. Teraz musze springi zakupic bo troszke koza jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i koło wygląda bardzo dobrze, podoba mi się, jeszcze pare dodatków i będzie kosa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i koło wygląda bardzo dobrze, podoba mi się, jeszcze pare dodatków i będzie kosa :wink:

hehe no jak wskoczy pakiet S3 wtedy bedzie fajnie :decayed: ale to wiesz musisz sie postarac :wink:

---------- Post dopisany 11-03-2014 at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 22:46 ----------

To jest to na co czekalem od tamtego tygodnia wkoncu przyszlo i od razu 20 koni wiecej buhaaha :P

56b818a6dd3cfa13m.jpg ed91f245ad4bfae1m.jpg

df33ec658e0c1c69m.jpg 746b9ddd3036b00cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie boj koleszko wiesz ze gleba tez bedzie wszystko w swoim czasie:decayed:

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

Przyszla dzis nowa zabawka ale wysylam na male przerobienie :decayed:

62e84ca42ff20d32m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin::grin:

oby nic poważnego nie dolegało

uffff cale szczescie jakis przekaznik tylko :decayed:

Czyżby przekaźnik pompy paliwa?? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...