Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H7 na H1


Go0fi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moje pytanie może dla niektórych będzie głupie ale...

... mam zamiar wymienić przednie lampy, obecnie są na żarówki H7, czy jeżeli bym wymieniał na inne ale na żarówki h1 czy musiałbym wykonywać jakieś dodatkowe przeróbki, prócz wymiany samych lamp ?

mam dwa pomysły albo ...

LAMPY AUDI A4 B6 8E 01-04R DAYLINE LED DEPO BLACK (3824026597) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. -> tutaj są na h7 i z tego co widzę a raczej nie widzę nie ma kierunkowskazu w lampie ?!

lub..

LAMPY REFLEKTORY AUDI A4 (B6) 2000-04 LED CHROM (3771853770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. -> tutaj h1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwne pytanie co Ci przeszkadza h7 . No ale jak się nudzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup depo albo to drugie chińskie coś to dopiero dobro poczujesz :) zaparowane, spękane szkła itp, a załóż do tego hidy ;) to się odbłyśniki po wypalają...

jak lampy to tylko oryginał, żadnych zamienników, wspomnisz kiedyś moje słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwne pytanie co Ci przeszkadza h7 . No ale jak się nudzi ....

Nie przeszkadza, ale przecież jak kolega chce zmienić lampy na inne, nieoryginalne to możliwe jest że będą tam inne żarówki...

Go0fi, nie będziesz musiał nic przerabiać, jeśli wtyczki są takie same, a na aukcji jest napisane:

[..]ZASTOSOWANO W NICH TAKIE SAME WTYCZKI CO POZWALA NA SZYBKIE PODPIĘCIE REFLEKTORA.[..]

Więc bym się nie martwił, jedynie co to może gdzieś być wyprowadzony kabelek, lub jeśli był wolny to dodatkowy pin do wtyczki to obsługi DRL.

Najlepiej zadzwoń do sprzedawcy i się wszystkiego dowiesz u źródła.

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

kup depo albo to drugie chińskie coś to dopiero dobro poczujesz :) zaparowane, spękane szkła itp, a załóż do tego hidy ;) to się odbłyśniki po wypalają...

jak lampy to tylko oryginał, żadnych zamienników, wspomnisz kiedyś moje słowo :)

A to swoją drogą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem opinie i są różne jak zawsze, inni chwalą inni odradzają

ori lamp coś podobnego gdzie szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na czym CI zależy że piszesz coś podobnego?? na tych ledach śmiesznych? przepraszam że tak piszę, ale dla mnie jeśli auto w oryginale ma ledy to ok, jeśli nie to żadnych laserów chińskich bym nie montował. kup oryginalne ciemne lampy z bixenonami i będziesz Pan zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...