Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zle podłączona instalacja


pablo85pg4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prawie dwa lata temu założyłem w aucie instalacje gazową. Od początku było coś nie tak. Gazownik nie mógł dobrze ustawić. (przy gwałtownym przyspieszaniu auto nie miało mocy). Dopiero po ustawieniu ręcznym czyli metodą prób i błędów udało się w miarę ustawić. Ale co kilka miesięcy problem powracał. Mapa mego auto bardzo różniła się od innych 1.6. Gazownik twierdził że być może ktoś próbował chipować. 2 tygodnie temu znowu miałem ten sam problem i pojechałem. I dopiero wtedy gazownik znalazł przyczynę. Okazało się że przy montażu został zle podłączony przewód od podciśnienia. Po zmianie podłączenia tego przewodu wszystko jest już dobrze i mapa jest już normalna. Po tej zmianie auto pali mi ok 1-1.5 litra gazu mniej. Zrobiłem 25 tys km od założenia. Za kilka dni kończy mi się gwarancja. Czy mogę z tego powodu w ramach rekompensaty czegoś żądać? Np przedłużenia gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ci od razu przedłużą gwarancję to wątpię szczerze, każdy się miga żeby było jak najtaniej :kwasny: Ale popełnić taki błąd, co za majstry :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...