Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASN] A4 Avant Quattro by Wesley - ostatni aktual

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich !:drinks:

Przeglądałem Wasze auta, no i postanowiłem zaprezentować swoje :wink:

Nie ukrywam że jest to moje spełnione marzenie :wink: Wcześniej jeździłem Volkswagenami, które to bardzo chwaliłem, raz miałem Mercedesa, ale to nie było to :wink:

Audi nabyłem przez przypadek w sierpniu, miałem auto którego nie zamierzałem sprzedawać, no oczywiście do czasu aż zobaczyłem ją... czarne kombi, 3.0 quattro czarna skóra manual no i szyber... wzięło mnie i to ostro... szybka decyzja, kalkulacja monety no i moja bora poszła pod młotek. Po tygodniu jeździłem już A4 :banan:

Jestem miłośnikiem, wręcz fanatykiem motoryzacji, auta zawsze robiłem od serii, do np.:

- Mój ex Golfik MKIII

ftrg.th.jpg ix67.th.jpg 55kl.th.jpg mfqg.th.jpg fxo2.th.jpg vlc7.th.jpg

- Czy wspomniana Bora

ocic.th.jpg trnr.th.jpg d0f5.th.jpg 17074340.th.jpg zvsa.th.jpg

Ale teraz trochę o Audi:

hr0e.th.jpg yy4z.th.jpg zctt.th.jpg kttq.th.jpg ze3n.th.jpg vhnz.th.jpg

Auto oczywiście wymaga dopieszczenia, ale takie detale jak np. porysowane zderzaki mnie nie ruszają bo i tak idą do wywalenia :wink:

Najważniejszy przy kupnie był silnik, suchiutki, trzyma swoją moc i ten dźwięk :banan:

Co do wyposażenia, nie znam się na fachowych nazwach ale auto posiada:

- Nawigacje

- Kolorowe zegary

- El. szyby i lusterka

- Częściowo elektryczne fotele

- Klimatronik

- Grzane d*py

- Czarna skóra

- Fotele Sline

- Kierownica, gałka zmiany biegów - sline (z tego co mi sie wydaje)

- Sprzęt grający Bose

- Szyberdach

- Zmieniarka CD

- Xenon

- Spryskiwacze lamp

Wygląd:

Auto wygląda tak jak wyjechało z salonu, no plus oczywiście negatywne efekty użytkowania.

Puki co dołożone zostały 19 calowe koła z oponami 235/35 19 ale to przejściowa opcja.

Po kupnie priorytety były inne:

- kompletny rozrząd

- klocki Ate + płyn hamulcowy Ate

- oleje filtry

- kilka wahaczy

- końcówki drążków

- oraz inne których teraz nie pamiętam a które wolałem wymienić :wink:

Wywalone zostały katalizatory, no i wstawione kompletne sprzęgło od Audi RS4, nowe świece, cewki są świeże także nie były ruszane.

Plan: Auto ma służyć do jazdy na co dzień i dawać przy tym mi frajdę :banan:

Aktualnie kompletuje graty, mam już:

- Gwint Bilstein

- Felgi 19" Porsche

- 2 opony 235/35 19 Continental Conti Sport Contact 3 (dwie do dokupienia)

- dystanse (we wtorek powinny dojść)

- zderzak przedni MS Design

- dokładka tył S4 B7

- emblematy na tył 3.0 Quattro

Brakuje mi jeszcze kilku gratów ale mam nadzieje że do sezonu ogarnę je :wink:

Przed wiosną auto leci na malowanie gratów + listew w kolor. Później ogarnę korektę lakieru.

Od razu wspominam, że wszystko robię pod siebie, daje mi to niesamowitą frajdę, nie zależy mi na byciu lepszym czy gorszym od kogoś i zbytnio nie zwracam uwagi na modę :thumbup1:

Wiem, że puki co "szału nie ma" ale zapraszam do komentowania :drinks:

Pozdrawiam!! :hi:

Opublikowano

Fajne auto,zazdroszczę wnętrza i Quattro:wink: aby służyła jak najdłużej bezawaryjnie

Opublikowano

jest quattro :kox: reszte sie doreza

co do zderzaka na przod to proponowalbym sline lub s4 zamiast ms :wink:

Opublikowano
  • Autor

zakładałem tego ms i mi sie podoba puki co, a i zawsze to coś innego:wink:

Opublikowano

środeczek ma piekny jak na serie... kolor fis:slina: no i Q... fajne wozidło.. powodzenia:thumbup1:

Opublikowano

gratuluje zakupu ;) dobrze ze sa jeszcze ludzie ktorzy kupuja V6 swiat brzmi lepiej ;)

powiedz mi gdzie kupiles sprzeglo i ile kosztowalo jesli nie tajemnica :)

pozdro

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
powiedz mi gdzie kupiles sprzeglo i ile kosztowalo jesli nie tajemnica :)

szczerze powiem, że nie pamietam, ogarniał to Zaprzal z firmy TURBODIESEL.PL CHIPTUNING TUNING HAMOWNIA BIAŁYSTOK DPF | chiptuning tuning białystok dpf turbobenzyna turbodiesel hamownia 4×4

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 10:16 ----------

Niestety pewne nieuniknione zmiany w życiu zmuszają mnie do sprzedaży audi... Miało być na kilka lat i w związku z czym wpompowane zostało sporo kasy bez oszczędzania na niczym ale niestety.. jakby ktoś był zainteresowany proszę o PW. Wszystkie graty również będą na sprzedaż:kwasny:

Pozdrawiam i na chwilę obecną temat do zamknięcia:wallbash:

---------- Post dopisany 05-06-2014 at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2014 at 12:54 ----------

Witam,

Auto sprzedane w ten sam dzień co wystawione, śmiga po mojej miejscowości. Sprzedaży żałuję ale życie...

Kilka fotek jak auto zostało sprzedane:

aa0f7441e6aa.jpg 8a769a1f0002.jpg f4f7da43fd04.jpg 47f367b4a884.jpg 413533360c82.jpg d13b3689f4d6.jpg 65f378b4c983.jpg 74070ca7cd8e.jpg 32cc3fdad4e2.jpg a8534e137196.jpg

Połowy gratów nie zdążyłem założyć i posprzedawałem, zostały tylko felgi porsche. Miał być w miarę sensowny projekcik ale nie wyszło :wink:

Pozdrawiam:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.