Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] LCD w zagłówkach


Rekomendowane odpowiedzi

super robota :good:

mi sie podoba:)

a jak masz kabel zasilający podciągnięty? w siedzeniach? i jak one są ze sobą połączone, bo myśle że są żeby mozna było oglądać tu i tu to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super robota :good:

mi sie podoba:)

a jak masz kabel zasilający podciągnięty? w siedzeniach? i jak one są ze sobą połączone, bo myśle że są żeby mozna było oglądać tu i tu to samo.

Od ekraników kabel zasilajacy jest pociagniety w fotelach na sam dół - pozniej do zapalniczki - ekraniki nie sa ze soba w żaden sposób połaczone i o to mi chodziło, kazdy ma oddzielny naped DVD i pilot, każdny moze ogldac cos innego (dziecko bajke a zonka TV lub film)...

Ps. Co do wielkosci zagłówków sa nieznacznie wieksze od standardowych (poprostu sa pełne)- mozna poszukac mniejszych ale wtedy automatycznie zmniejsza sie wielkosc samego ekranika a wtedy juz nie tak fajnie sie oglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zagłówki z LCD nie mają homologacji.

Diabli wiedzą jak się zachowają w sytuacji kolizji :(

Dlatego ori zagłówki i rezanie LCD do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zamiary sie rozbijać :decayed::tongue4: :tongue4:

a tak poważnie to myślę że jeśli chodzi o kolizje to i tak chronią w odpowiedni sposób i nie ma sie co bać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa ale moze nie w takich zagłówkach ..... mnie sie nie podobają :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie zaglowki za duze i ogolnie nie pasuje.Jedyne rozwiazanie to wsadzenie do ori zaglowkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w orgi zaglowkach wsadzicie sam LCD bez odtwarzacza DVD... do samego LCD musicie dokupic dodatkowy DVD umiescic gdzies z przodu auta (schowek) i ciagnac kable ... dodatkowo trzeba podlaczyc z DVD jakis dzwiek do glosników i jak ktos bedzie ogladal FILM to nie bedziesz mial mozliwosci sluchania radyjka albo muzy,uwazam ze to jest jedno z naprostszych rozwizan ...... kwestia wielkosci czy tam spasowania to kwestia gustu...... z tym tematem nie jest tak łatwo jak by sie wydawac moglo Ja chcialem na max ograniczyc grzebaniem sie z kablami po calym samochodzie i tyle w tym teamcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie bierzecie pod uwage zewnętrznych ekranów .. ze względu na bezpieczeństwo ... czy co ?

ja chce kupić montowane zewnętrznie 2 sztuki niezależne za ok 1400PLN

http://www.allegro.pl/item520735718_2_monitorki_dvd_next_base_sdv_685_dvd_do_auta.html

ktoś ma jakieś konstruktywne uwagi na NIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że to bardzo fajna sprawa, nie zależnie czy te wbudowane w zagłówkach czy te co pepin teraz pokazał. to wszystko jest kwestią gustu komu jakie sie podobają itp. ogólnie chciałbym mieć coś takiego ale u mnie to tylko jako gadżet z powodu że i tak jeżdżę w 90% sam w aucie ale fajnie było by coś takiego mieć i super martinez80 że w coś takiego zainwestowałeś :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpięcie +12 powinno być wzięte z listwy zasilającej pod kierownica za bezpiecznikami. Mocujesz kabelek na tej listwie na pin oczkowy lub widełkowy następnie zaraz za nim na kabelku montujesz bezpiecznik i dalej prowadzisz do siedzeń. Warto zaopatrzyć się w parcianą izolację by te kabelki zintegrować z fabrycznymi wiązkami, ewentualnie jak ma być demontowalne użyć trytytek (opasek elektr.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie jestem na etapie szukania czegos takiego,ale wymyslilem sobie ze moze kupie taki lcd

http://allegro.pl/item525280953_monitor_lcd_zaglowkowy_5_8_czarny_nowy_fv.html i wsadze go w oryginalny zaglowek.Wysokosc i szerokosc bedzie dobra tylko boje sie o grubosc...ma ktos moze zaglowek na zbyciu co by mozna bylo przetestowac czy da rade???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie jestem na etapie szukania czegos takiego,ale wymyslilem sobie ze moze kupie taki lcd

http://allegro.pl/item525280953_monitor_lcd_zaglowkowy_5_8_czarny_nowy_fv.html i wsadze go w oryginalny zaglowek.Wysokosc i szerokosc bedzie dobra tylko boje sie o grubosc...ma ktos moze zaglowek na zbyciu co by mozna bylo przetestowac czy da rade???

fajne i dosyć tanie :good: musisz wyciąć 3 cm w głębokość ale powinno podejść, dam tapicerowi to za pare złoty Ci go ładnie oszyje i będzie :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba obszybac.chce zrobic tak jak w tym linku http://www.4tuning.pl/news/14,montaz-monitora-lcd-w-zaglowku tylko ze boje sie ze nie wejdzie na glebokosc bo wsrodku jest mechanizm co odchyla zaglowek przod-tyl,dlatego chce najpierw jakis zaglowek na probe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tutaj to naprawdę fajnie wygląda :good:

faktycznie przyzwoicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpięcie +12 powinno być wzięte z listwy zasilającej pod kierownica za bezpiecznikami. Mocujesz kabelek na tej listwie na pin oczkowy lub widełkowy następnie zaraz za nim na kabelku montujesz bezpiecznik i dalej prowadzisz do siedzeń. Warto zaopatrzyć się w parcianą izolację by te kabelki zintegrować z fabrycznymi wiązkami, ewentualnie jak ma być demontowalne użyć trytytek (opasek elektr.)

Możesz zrobić zdjecie tej szyny zasilającej i zaznaczyć gdzie podpiąć kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpięcie +12 powinno być wzięte z listwy zasilającej pod kierownica za bezpiecznikami. Mocujesz kabelek na tej listwie na pin oczkowy lub widełkowy następnie zaraz za nim na kabelku montujesz bezpiecznik i dalej prowadzisz do siedzeń. Warto zaopatrzyć się w parcianą izolację by te kabelki zintegrować z fabrycznymi wiązkami, ewentualnie jak ma być demontowalne użyć trytytek (opasek elektr.)

Możesz zrobić zdjecie tej szyny zasilającej i zaznaczyć gdzie podpiąć kable?

Bez przesady - zdejmij osłonkę nad kolanami (pod kierownicą) i mniejwięcej nad dźwignią otwierania maski bedzie taka listwa - musisz tylko próbnikiem poszukać +12V na stałe lub +12V po stacyjce (hmmm powiem ci że może warto po stacyjce by ci ktoś aku nie rozładował)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....(hmmm powiem ci że może warto po stacyjce by ci ktoś aku nie rozładował)

tylko późneij dzieci musisz z kluczykami zostawiać w aucie na grzybach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...