Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CO TO ZA FELGA ? SZUKAM FELG.. ( szukasz nazwy felgi, wrzuć foto, kto wie pomoże) ...


tarq

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jako ze hobbystycznie zajmuje się felgami, wpadłem na pomysł założenia fajnego tematu, mianowicie, jeżeli komuś podoba się jakaś felga a nie wie jak się nazywa, a co za tym idzie nie wie jak je namierzyć np w używce niech wrzuca fotkę na aucie czy samej felgi, w miarę możliwości mam nadzieje ze poza mną więcej osób pomoże w wytypowaniu i podaniu nazwy felgi, bo pewnie nie tylko ja jestem zakręcony na punkcie kółek ?? ;)

Jeżeli taki temat gdzieś już jest to sorki i można wywalać ale nie widziałem :)

pozdroooo

CO TO ZA FELGA ? ( szukasz nazwy felgi, wrzuć foto, kto wie pomoże) ...

to ja zacznę, jak ktoś wie to konkretnie proszę, pełna nazwa producent model ;)

117721817_1_644x461_felgi_aluminowe_do_porsche_8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jako ze hobbystycznie zajmuje się felgami, wpadłem na pomysł założenia fajnego tematu, mianowicie, jeżeli komuś podoba się jakaś felga a nie wie jak się nazywa, a co za tym idzie nie wie jak je namierzyć np w używce niech wrzuca fotkę na aucie czy samej felgi, w miarę możliwości mam nadzieje ze poza mną więcej osób pomoże w wytypowaniu i podaniu nazwy felgi, bo pewnie nie tylko ja jestem zakręcony na punkcie kółek ?? ;)

Jeżeli taki temat gdzieś już jest to sorki i można wywalać ale nie widziałem :)

pozdroooo

CO TO ZA FELGA ? ( szukasz nazwy felgi, wrzuć foto, kto wie pomoże) ...

to ja zacznę, jak ktoś wie to konkretnie proszę, pełna nazwa producent model ;)

http://s23.postimg.org/ibwjhzhbb/117721817_1_644x461_felgi_aluminowe_do_porsche_8.jpg

wszelkie dane (poza piastą) powinny być na wewnętrznej stronie łopat - producent, model, rozstaw śrub, ET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelkie dane (poza piastą) powinny być na wewnętrznej stronie łopat - producent, model, rozstaw śrub, ET

zwłaszcza na zdjęciu z tablica.pl od frontu bedzie widać tył łopaty w opisie też nie musi byc może ktoś miał do czynienia i podpowie ... z nazwą producenta i modelem znajdziesz wiecej możliwe, że konkurencyjnych ofert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa to powiedziales, od kiedy to nazwa felgi jest na niej wybita heheh, producent ok ale model nie ...

No może w 1/10 przypadków będzie jak np zw1 ale to naprawdę rzadko na tyle ile felg miałem w rękach...

Ale do płety, post bez sensu bo gdybym wiedział to bym nie pisał, jak nie wiecie to bez spamu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge znaleść takiej nawet na google

masz zdjecie ronal rh cup ?

bo nie slyszalem o takiej feldze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...