Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3 rodz. użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... ale jazda, tylko o co :diabelek:

Opublikowano
  • Autor

zdeniu a przeczytałeś całą odpowiedź czy tylko tą skierowaną do Ciebie

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 02-01-2007, 23:48 ]

a jak myślisz :?: :621:

PS. staraj sie nie edytować własnych postów jak już są na nie odpowiedzi :027:

Opublikowano

ponawiam pytanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 O CO Q...A CHODZI?? Jaki jest problem??

i zdenia mi tu nie obrazac, bo jest dobry chlop...w potrzenie pomogl :P

Opublikowano

@zdeniu

:D

@spanky

Może i tak :) Ja tam nie wariuję, swoje głupawe posty nabijam jedynie w "spotach krakowskich", a gdy mam coś merytorycznego do napisania, to staram się to przekazać w innych tematach i niech na tym zostanie :)

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 02-01-2007, 23:52 ]

no i :gitara:

Opublikowano
  • Autor

ale ja nie znam zdenia i nie twierdze że on jest zły chłop ale gdy on rzuca kamyczek w moją stronę to ja nie mogę go odrzucić ?? :) chłopaki wyluzujcie mieliście mi po porstu wytłumaczyć że była zrzuta i ten kto się zrzucił ten jest w klubie a ten co nie zdąrzył to już nie i tyle, dla mnie temat zamknięty

Opublikowano

@spanky

Może i tak :) Ja tam nie wariuję, swoje głupawe posty nabijam jedynie w "spotach krakowskich", a gdy mam coś merytorycznego do napisania, to staram się to przekazać w innych tematach i niech na tym zostanie :)

:564:

Opublikowano

i dalej nie wiem o co chodzilo....ehh glupia ta murzyna dzis....

Opublikowano

alvaroalvaro78 no to dobrze że wsio :gitara: bo p co kolejna :536:

:564:

Opublikowano
  • Autor

w skrócie chodziło o to za co część "użytkowników forum" stała się klubowiczami i o to że ta akcja już się zakończyła i tyle... żaden z modów mi tego nie potrafił wytłumaczyć no ale już jest luz chyba że zdeniu jest jeszcze zgrzany :diabel2:

Opublikowano

Dzisiaj jakies napiecie na forum panuje albo ja mam zj**... humor sam nie wiem.Alvaro tez ma swoja racje bo wszystko latwo przychodzi tym co sie znaja mieszkaja w jednym miescie itp.itd. a co moze taki szary czlowieczek z zadupia zrobic nic...jest zdany tylko na siebie i jak nie bedzie sie rozpychal lokciami to predzej czy pozniej wepchna go po szyje w gow...I znowu sprawdzasie teoria ze kazdy musi byc madrzejszy od drugiegobo ciezko sobie na spokojnie cos wytlumaczyc.Nie mowie tego doslownie tylko ogolem Was nie znam wiec nie moge nic powiedzieci mam cicha nadzieje ze kiedys bede mial okazje pogadac z Wami leb w leb...

Opublikowano
  • Autor

dzięki micek widzę że Świerzaki szybciej kumają bezę niż stara gwardia :) nikogo oczywiście nie obrażając no ale mam nadzieję że będę miał okazję przedyskutować parę spraw ze zdeniem jeżeli pojawi się 13 na spocie...

Opublikowano
mam cicha nadzieje ze kiedys bede mial okazje pogadac z Wami leb w leb...

masz taką możliwość -> http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3454 :621:

mam nadzieję że będę miał okazję przedyskutować parę spraw ze zdeniem jeżeli pojawi się 13 na spocie...

jeżeli to będzie w okolicach godziny 17-18 to duże szanse że dojadę

PS. czy mam na rozmowę pożyczać od GWA kask i może jeszcze jakiś atrybut :?: :622:

Opublikowano
  • Autor

no ja w baseballa nie gram a zawsze pałkę worzę... :diabel2: nie no żartuję nie trzeba żadnych atrybutów no chyba że każdy Mod lata jak panowie z twojej fotki :) to ja się będę musiałprzygotować... :) dobra szkoda miejsca na serwerze jak dla mnie temat jest zamknięty...

:564:

Opublikowano

micek, zaraz zaraz....bos teraz pojechal po bandzie!! Ja wszytskich traktuje tak samo, bez wzg na staz w klubie, czy miejsce zamieszkania...pomagam jak moge!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.