Skocz do zawartości
IGNOROWANY

3 rodz. użytkowników


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Moderatorzy Ekipa modów - grupa zamknięta

A4 Team Klubowicze - grupa zamknięta

Admin - grupa zamknięta

to kim są użytkownicy tacy jak ja ??? na moda ani admina się nie pcham ale do ekipy która złożyła siępo 20 zł też przyłączyć się nie mogę... są równi i równiejsi czy jak ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, wyjaśniłem na PM co i jak. Być może chodzi Tobie o info, jakie różne grupy mają uprawnienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co kaman kolego... Równość jest i już.. A w ogóle, to ostatnio coś się qzwa naprawdę drażliwie i nerwowo na forum porobiło, ciągle jakieś jazdy, pretensje i inne qzwa niesnaski... :diabelek: Panowie, czas zrobić spot, wydoić kilka krówek, po pijaku dać sobie po papie a trzexwiejąc przeprosić. I nie robić kwasów więcej. łapię się na tym, że wchodząc na forum zastanawiam się, kto i o co do kogo się "przybuja".... Sorki za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co kaman kolego... Równość jest i już.. A w ogóle, to ostatnio coś się qzwa naprawdę drażliwie i nerwowo na forum porobiło, ciągle jakieś jazdy, pretensje i inne qzwa niesnaski... :diabelek:

niestety tak sie dzieje jak sie forum rozrasta (czyt.coraz wiecej uzytkowników)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle, to ostatnio coś się qzwa naprawdę drażliwie i nerwowo na forum porobiło, ciągle jakieś jazdy, pretensje i inne qzwa niesnaski... :diabelek:
tak to prawda...atmosfera gęstnieje :!: ale koledzy to jest ten moment...jest nas naprawdę dużo, a będzie jeszcze więcej. trzeba trzymać to wszystko w ryzach i... utrzymać!!! BO WARTO!!!(tylko kochani Zieloni nie przypominajcie mi, że duże litery oznaczają krzyk ), inaczej wszystko pójdzie wpiździec(ups) :galy: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BO WARTO!!!(tylko kochani Zieloni nie przypominajcie mi, że duże litery oznaczają krzyk

ale tu ten krzyk jak najbardziej pasuje :one:

tak to prawda...atmosfera gęstnieje

ejj, no poważnie ? są czasem spięcia, ale raz, dwa łagodzone/naprawiane

:564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GWA poszerza horyzonty

GWA jest trendy a nawet jazzy w 2007 :564: :diabel: :diabel: :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky, ale przyznasz, że większość z tych sporów/niesnasek jest generowana i biorą w niej udział przede wszystkim ludzie "starej gwardii", aye?

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 02-01-2007, 23:39 ]

pamietaj GWA Cię obserwuje :619:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre chodzi właśnie o to co mi wyjaśniłeś na PW a co się nie zgadza z tym co odpisał mi Hugo, ja myślałem że jest Admin który ma Modów od pilnowania porządku i jest cała reszta która "używa" forum, porusza różne tematy i wogóle, a tu są jeszczce jacyś klubowicze wg mnie nie obrażając nikogo Ci równiejsi... wg mnie albo nie powinno być tych równiejszych albo pozwólmy tym równym jak to władca pierścionków Zdenio określił "użytkowników forum" poprzez starz na forum przystąpić do klubowiczów i tyle...

a i jeszcze jedno

podejrzewam że kolega alvaroalvaro78 ma problem z tożsamością

no to odpowiadam Ci Frodo :) ja się na baśniach typu władca pierścieni nie zatrzymałem :)

ps. wiem że chodziło Ci o 4 pierścienie ale ja też mam cięty język :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky, ale przyznasz, że większość z tych sporów/niesnasek jest generowana i biorą w niej udział przede wszystkim ludzie "starej gwardii", aye?

jest w tym troche prawdy ..... ale nowi tez "podskakują" ;)[bez urazy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre chodzi właśnie o to co mi wyjaśniłeś na PW a co się nie zgadza z tym co odpisał mi Hugo, ja myślałem że jest Admin który ma Modów od pilnowania porządku i jest cała reszta która "używa" forum, porusza różne tematy i wogóle, a tu są jeszczce jacyś klubowicze wg mnie nie obrażając nikogo Ci równiejsi... wg mnie albo nie powinno być tych równiejszych albo pozwólmy tym równym jak to władca pierścionków Zdenio określił "użytkowników forum" poprzez starz na forum przystąpić do klubowiczów i tyle...

a i jeszcze jedno zdeniu napisał

zdeniu napisał/a:

podejrzewam że kolega alvaroalvaro78 ma problem z tożsamością

no to odpowiadam :) ja się na baśniach typu władca pierścieni nie zatrzymałem :)

chyba nie zastanawiasz się co piszesz

jeżeli chcesz coś powiedzieć to wprost a nie jakimiś ogródkami

mógłbym uznać że starasz się mnie obrazić ale udam że tego nie widziałem aby nie robić nikomu przykrości :622:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...