Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3 rodz. użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moderatorzy Ekipa modów - grupa zamknięta

A4 Team Klubowicze - grupa zamknięta

Admin - grupa zamknięta

to kim są użytkownicy tacy jak ja ??? na moda ani admina się nie pcham ale do ekipy która złożyła siępo 20 zł też przyłączyć się nie mogę... są równi i równiejsi czy jak ????

Opublikowano

jesteś "użytkownikiem forum" kolego ;)

Opublikowano

ale o co wogole chodzi??

Opublikowano

podejrzewam że kolega alvaroalvaro78 ma problem z tożsamością :619:

Opublikowano

ja mam tak czasami z rana nie wiem kim jestem i gdzie jestem :diabel2:

Opublikowano

Łukasz, wyjaśniłem na PM co i jak. Być może chodzi Tobie o info, jakie różne grupy mają uprawnienia ?

Opublikowano

nie wiem o co kaman kolego... Równość jest i już.. A w ogóle, to ostatnio coś się qzwa naprawdę drażliwie i nerwowo na forum porobiło, ciągle jakieś jazdy, pretensje i inne qzwa niesnaski... :diabelek: Panowie, czas zrobić spot, wydoić kilka krówek, po pijaku dać sobie po papie a trzexwiejąc przeprosić. I nie robić kwasów więcej. łapię się na tym, że wchodząc na forum zastanawiam się, kto i o co do kogo się "przybuja".... Sorki za OT.

Opublikowano

Jeszcze zeby te spoty byly blizej i co niektorzy mieli mozliwosc na nie zawiatac :zly:

Opublikowano
nie wiem o co kaman kolego... Równość jest i już.. A w ogóle, to ostatnio coś się qzwa naprawdę drażliwie i nerwowo na forum porobiło, ciągle jakieś jazdy, pretensje i inne qzwa niesnaski... :diabelek:

niestety tak sie dzieje jak sie forum rozrasta (czyt.coraz wiecej uzytkowników)

Opublikowano
A w ogóle, to ostatnio coś się qzwa naprawdę drażliwie i nerwowo na forum porobiło, ciągle jakieś jazdy, pretensje i inne qzwa niesnaski... :diabelek:
tak to prawda...atmosfera gęstnieje :!: ale koledzy to jest ten moment...jest nas naprawdę dużo, a będzie jeszcze więcej. trzeba trzymać to wszystko w ryzach i... utrzymać!!! BO WARTO!!!(tylko kochani Zieloni nie przypominajcie mi, że duże litery oznaczają krzyk ), inaczej wszystko pójdzie wpiździec(ups) :galy: .
Opublikowano
BO WARTO!!!(tylko kochani Zieloni nie przypominajcie mi, że duże litery oznaczają krzyk

ale tu ten krzyk jak najbardziej pasuje :one:

tak to prawda...atmosfera gęstnieje

ejj, no poważnie ? są czasem spięcia, ale raz, dwa łagodzone/naprawiane

:564:

Opublikowano

hihihi luz jest totalny, mimo kilku drazliwych tematow :D w marcu sie wszystko wyjasni, jak liscie sie posypia :D :D :D

Opublikowano
w marcu sie wszystko wyjasni, jak liscie sie posypia :D :D :D

to ja se chyba pożyczę kask od kolegów z GWA :619:

Opublikowano

:053: :053: :053: sorki za ot: GWA poszerza horyzonty i wyglada na to ze kazdy chce byc w GWA-> patrz dzisiejszy spocik krakowski ;)

Opublikowano
GWA poszerza horyzonty

GWA jest trendy a nawet jazzy w 2007 :564: :diabel: :diabel: :diabel2:

Opublikowano

spanky, ale przyznasz, że większość z tych sporów/niesnasek jest generowana i biorą w niej udział przede wszystkim ludzie "starej gwardii", aye?

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 02-01-2007, 23:39 ]

pamietaj GWA Cię obserwuje :619:

Opublikowano
  • Autor

pre chodzi właśnie o to co mi wyjaśniłeś na PW a co się nie zgadza z tym co odpisał mi Hugo, ja myślałem że jest Admin który ma Modów od pilnowania porządku i jest cała reszta która "używa" forum, porusza różne tematy i wogóle, a tu są jeszczce jacyś klubowicze wg mnie nie obrażając nikogo Ci równiejsi... wg mnie albo nie powinno być tych równiejszych albo pozwólmy tym równym jak to władca pierścionków Zdenio określił "użytkowników forum" poprzez starz na forum przystąpić do klubowiczów i tyle...

a i jeszcze jedno

podejrzewam że kolega alvaroalvaro78 ma problem z tożsamością

no to odpowiadam Ci Frodo :) ja się na baśniach typu władca pierścieni nie zatrzymałem :)

ps. wiem że chodziło Ci o 4 pierścienie ale ja też mam cięty język :P

Opublikowano
spanky, ale przyznasz, że większość z tych sporów/niesnasek jest generowana i biorą w niej udział przede wszystkim ludzie "starej gwardii", aye?

jest w tym troche prawdy ..... ale nowi tez "podskakują" ;)[bez urazy]

Opublikowano
pre chodzi właśnie o to co mi wyjaśniłeś na PW a co się nie zgadza z tym co odpisał mi Hugo, ja myślałem że jest Admin który ma Modów od pilnowania porządku i jest cała reszta która "używa" forum, porusza różne tematy i wogóle, a tu są jeszczce jacyś klubowicze wg mnie nie obrażając nikogo Ci równiejsi... wg mnie albo nie powinno być tych równiejszych albo pozwólmy tym równym jak to władca pierścionków Zdenio określił "użytkowników forum" poprzez starz na forum przystąpić do klubowiczów i tyle...

a i jeszcze jedno zdeniu napisał

zdeniu napisał/a:

podejrzewam że kolega alvaroalvaro78 ma problem z tożsamością

no to odpowiadam :) ja się na baśniach typu władca pierścieni nie zatrzymałem :)

chyba nie zastanawiasz się co piszesz

jeżeli chcesz coś powiedzieć to wprost a nie jakimiś ogródkami

mógłbym uznać że starasz się mnie obrazić ale udam że tego nie widziałem aby nie robić nikomu przykrości :622:

Opublikowano

chlopaki ale o co chodzi????????? O jakich rowniejszych mowisz???

PS GWA siega od pomorza, przez wawke, po cala maloposlke i slask ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.