Samochodowa karta ratunkowa

.Pablo.

Witam.

8 stycznia ruszyła akcja samochodowa karta ratunkowa. Karta ma za zadanie pomoc strażakom w czasie akcji ratowniczej podczas wypadku. Co sądzicie o takiej akcji? Powiem szczerze że czasem lepiej dmuchać na zimne i coś takiego ze sobą wozić bo te kilka minut może uratować życie. Zapraszam do dyskusji.

Jako strażak polecam,gdyż każda sekunda jest na wagę złota.Także jak najbardziej jestem za taka akcją gdyż samochód samochodowi nie równy, a dostać musimy się do każdego.

Karta ratunkowa | Care24.pl

Ciekawe tylko jak wygląda szukanie takiej karty w samochodzie po konkretnym dzwonie.

Jeśli choć w minimalnym stopniu może to w czymś pomóc to jak najbardziej popieram. Ja już wypełniłem formularz:good:

Kolego umieszczamy to w daszku przeciwsłonecznym, po stronie kierowcy.Oczywiście trzeba wcześniej oznakować pojazd, poprzez naklejenie w rogu szyby wlepki.