Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Log (0 - 001)

Log (1 - 008)

Log (2 - 011)

Log (3 - 000)

Log (4 - 010)

Log (5 - 003)

Log (6 - 004)

Dodam tylko iż ostatnio zmieniłem lekko korektę na wtryskach ;).

Problemem u mnie jest wyczuwalne szarpnięcie przy okolicy 2.2tyś obr. Miałem je już wcześniej, ale myślałem iż to ustawienie pompy, po jej ustawieniu dalej to samo...

Opublikowano

geometria ci sie przycina i dlatego odczuwasz szarpanie .

Opublikowano
  • Autor

Mhm, czyli to co przypuszczałem. Cóż na wiosnę będzie trzeba wyjąć turbo i je wyczyścić, bo innego sposobu chyba nie ma?

Opublikowano

Logi niekompletne

Opublikowano

Gdyby geometria się zacinała to łapałby tryb awaryjny

Opublikowano
Gdyby geometria się zacinała to łapałby tryb awaryjny

Jestes pewny ?

Opublikowano
Gdyby geometria się zacinała to łapałby tryb awaryjny

Jestes pewny ?

No nie wiem, ale miałem taki przypadek że nawet lekko się zacinała i łapał awaryjny

Opublikowano
  • Autor

Przemik co jeszcze potrzeba?? Statyczne czy którejś grupy brakuje??

---------- Post dopisany 13-01-2014 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 22:13 ----------

To dorzucam jeszcze statyczne, odpowiednie grupy są wraz z logami w BS:

Log (0 - 013)

Log (1 - 007)

Log (2 - 014)

Log (3 - 001)

Log (4 - 000,000)

Log (5 - 011)

Log (6 - 004,004)

Log (7 - 018)

Log (8 - 003,003)

Opublikowano

Kąt wtrysku do ustawienia.

Uklad podcisnienia do sprawdzenia/przedmuchania. Sam N75 do kontroli.

Odnosze tez wrazenie ze uklad paliwowy jest zapowietrzony.

Opublikowano
  • Autor

Kąt wtrysku powinien być w przybliżeniu 1* ATDC??

Postaram się posprawdzać podciśnienia i N75, co do układu paliwowego to nie widzę nigdzie pęcherzyka powietrza, lecz poprzedni właściciel mówił coś że poniżej 1/5 baku występuje informacja o zapowietrzającej się pompie paliwa lecz mi nic takiego nie wyskoczyło, możliwe że to właśnie to.

---------- Post dopisany 19-01-2014 at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 14:52 ----------

Ustawienie kąta wtrysku przyniosło jak na razie znaczącą poprawę, szarpnięcie wystąpiło jak na razie tylko raz i to przy 3 tyś obr w dość specyficznych warunkach, tak to nie spotkałem się z nim. Wkrótce posprawdzam jeszcze podciśnienia i N75, postaram się odpowietrzyć pompę i napiszę jakie spostrzeżenia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.