Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0TDI wydech Wwa


grzesiek646

Rekomendowane odpowiedzi

Wśród forumowiczów jest ktoś może z Warszawy i posiada w swoim TDI zmodyfikowany układ wydechowy w jakimkolwiek stopniu ?

Zastanawiam sie nad pewnymi modyfikacjami ale najpierw chcialbym na zywo obadac jakie sa wrazenia audio ;) no i przede wszystkim czy mody w ukladzie wiaza sie z utrata jakiegokolwiek konfortu podrozowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klekot będzie zawsze klekotał, co byś tam nie zrobił to i tak super nie będzie :) mi ostatnio spadła obejma (łącznik) wydechu z przodu i całkowicie mi się rozpiął (opadła rura) wydech na wysokości fotela kierowcy (czyli spaliny nawet nie trafiały do żadnej puszki, jedynie był DPF), gdyby nie stukanie rury o podłogę to w życiu po samym dźwięku nie powiedział bym że cokolwiek się dzieje z wydechem, zero zmiany w głośności pracy, myślałem że powinien być straszy hałas, a tam seria :kox: proponuje założyć ozdobne końcówki, ale modzenie wydechu żeby coś zmienić akustycznie nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zrobieniu wydechu jest całkiem inny dzwiek. kolega wyzej chyba nie jezdził na przelocie:grin:

1.9 ale to to samo co 2.0

na przejazdy do 20-30 km na raz jest ok, na dłuzsze wypady powyzej 200-300 km męczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 nie masz DPFa, więc jest głośniej, u mnie po rozpięciu wydechu nic zupełnie się nie zmieniło :wink:

a co do przelotu to jeździłem wcześniej Golfem mk3 2.8 VR6 na przelocie 2,5" z dwoma pustymi puszkami, więc wiem coś o przelotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...