Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji


Damian80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki mały kłopot moje radio po podgłoszeniu na 30% przestaje grac musze je ponownie właczyc i troche sciszyć wtedy gra ponownie w czym moze byc problem czytałem gdzieś ze wina to zbyt słaba masa może tak byc objawy pokazane sa na filmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabezpieczenie w radiu wyłącza końcówke mocy głośniki seryjne czy dokładane ? Instalacja ori czy coś było dłubane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio ma za słaby wzmacniacz lub coś nie tak z adapterem ba masz taki adapter ten podpięty do radia żeby działały tylne głośniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne głosniki działaja jest wzmacniacz w bagazniku org ale nie wiem czy jest sprawny wogóle jak to sprawdzic, a kostki wygladaja sie na zwykłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między radiem ,a ori instalacją masz wpięty adapter ? jeśli nie to masz coś dłubane w instalacji. Radio nie ori było czy zakładałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio nie było orginalne juz wczesniej było inne jak kupiłem, teraz po prostu jak wymieniałem radio na nowe czyli to które jest kostki takie standardowe iso jak w kazdym aucie były nic nie przerabiałem

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

a z tym adapterem nie wiem nie przygladałem sie dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sprawdzić jeśli będzie adapter to albo on nawala albo instalacja ma zwore, a jeśli nie będzie go to do sprawdzenia instalacja jeśli będzie ok to radio coś szwankuje sprawdź dokładnie czy instalacja jest ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro z rana bede sprawdzał napisze co zobacze

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 21:46 ----------

I dzis zabrałem sie do sprawdzenia instalacji było dziwne co zobaczyłem nie było adaptera tylko ucieta kostka org i kupa skreconych kabelków do zwykłej kostki z tego połowa nie jest podłaczona nawet z jednego wyjcia były dwa głosniki podpiete teraz troche poprawiłem graja wszystkie i radio sie juz nie wyłacza ale dalej zostało kilka przewodów nie podłaczonych i nie wiem jak je podłaczyć naprawde teraz potrzebuje pomocy waszej. jest jakis schemat dostepny podłaczenia:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak podejrzewałem już ktoś tam modził pewnie jakis partacz takich to powinni wychłostać. Zrób kolego zdjęcia tej instalacji może po kolorach dojdziemy co tam jest niepodłączone. Masz z tyłu przy lewym głośniku wzmacniacz taka alu puszka? czy też partacz to wymontował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka mała puszka czarna. jutro wrzuce foty z tej instalacji tragedia kupa izolacji ucietych kabli zamiast izolacji dałem plastikowe zlaczki termokurczliwe zrobie kilka zdjec rano. takie skutki szybkimi tanim kosztem.

---------- Post dopisany 17-01-2014 at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2014 at 20:59 ----------

Wrzucam kilka zdjec instalacji mam nadzieje ze wyjdzie gdzie te wolne kable wpiac niektóre zaslepiłem chwilowo zeby gdzies zwarcia nie robiły

MD002208.jpg

MD002209.jpg

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

MD002193.jpg

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

MD002194.jpg

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

MD002195.jpg

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

MD002196.jpg

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

MD002197.jpg

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

MD002198.jpg

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

MD002198.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz jest bose ale tam jest mega bajzel. Przewody które są obcięte są najprawdopodobniej od wzmacniacza który wisi w bagażniku. Przewodów powinno być 6 szt nie widze dokładnie ile ich tam jest. Wszystko wygląda na to że ktoś prubował podpiąć ten wzmacniacz do nioryginalnego radia i poucinał kostki. Sprawdź czy kolory przewodów pasują do kolorów we wtyczce wzmacniacza. Policz ile jest wolnych przewodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MD002199.jpg

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

widze kolo radia jest 3 tylko mam pare foto wysle jeszcze u mnie tez głosniki z tyłu sa

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

MD002200.jpg

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

MD002201.jpg

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

MD002202.jpg

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

MD002203.jpg

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

MD002204.jpg

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

MD002205.jpg

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

MD002208.jpg

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

MD002206.jpg

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

ale tez sa dwa brazowe cienkie kable uciete jest pare wolnych kolorów głosnikowych kabli ale teraz graja ale jak nie mam pojecia ide policze przewody kolo wzmacniacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ich więcej bo zgrzane są parami z tego co tam widać jest ich więcej niż 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 6 z tego 3 wolne czerwony jasno pomaranczowy oraz siwy z paskiem czrnego zielony jest podpiety biały tez i dwa brazowe tylko tak wydladaja jak by kiedys były całe

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

zielony cienki jest połaczony w radiu z siwym z paskiem czarnego totalny sajgon

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

a te zgrzane do siebie rozłaczyc rabia zwarcie teraz to kable od wzmacniacza?

---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

a te zgrzane do siebie rozłaczyc rabia zwarcie teraz to kable od wzmacniacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory kolego własnie pozyczyłem od kolegi taki konkretny miernik na tych trzech kablach cienkich nie ma wogule napiecia co dalej z tym robic poradzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś czy kolory pasują do kolorów we wzmacniaczu ? Musisz to sprawdzić w pierwszej kolejności inaczej nie będziemy wiedzieli od czego one są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...