Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy po wymianie rozrządu


parodia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim samochodzikiem tydzień temu wymieniłem rozrząd i od tej pory wszystko sie wali najpierw zalalo mi swiece nie przepaliło oleju i przestał mi chodzic na wszystkich garach wymienilem swiece bo przewody wymienialem 2 miesiace wczesniej ze swiecami i po drugiej wymianie bylo wszystko ok przez 2 dni teraz zacze ło sie tak ze kontroliki od oleju pasów absu zaswiecaja sie w czasie jazdy na gazie i dusi sie samochód

Porazka na bezynie jest zupełnie odwrotnie wszystko jest ok prosze o jakas pomoc co to moze byc

Posiadam Audi a4 b5 1.6 8v AHL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli na benzynie wszystko ok to zostaje gazownik ale najlepiej podepnij vaga on prawdę powie jeżeli wyskoczy bład czujnika halla z rozrządem jest coś nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji panowie - przydałoby się żebyście używali znaków interpunkcyjnych bo ciężko się to czyta.

Nie wiem czy te kontrolki to nie efekt spadku napięcia. VAG powinien chyba wywalić błąd spadku napięcia na sterowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ok z rozrządem byłem na kompie też jest wszystko ok żadnych błędów jedyne co wiem to jeszcze zostało zrobienie uszczelniaczy zaworów i już wszystko powinienem mieć zrobione ale niestety zaczęło sie to paprać i nie wiadomo o co biega i jeszcze napięcie na alternatorze było mierzone jest ok! ciśnienie w silniku też

Pomożecie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...