Treść opublikowana przez parodia
-
Nie Chodzi Na Wszystkich Garach
To znow potrzebny remont silnika?
-
Nie Chodzi Na Wszystkich Garach
Remont zrobiony przed spaleniem. Spaliła się elektroda tak wygląda jak by się stopila a cisnienie nie wiem jakie dopiero w poniedzialek się dowiem
-
Nie Chodzi Na Wszystkich Garach
Jeszcze jedno jak wchodzi na 3000 obr. to tak jak by było wszystko ok nic nie szarpie nawet Przewody nic nie pomogły:-( i cewke sprawna jest!!! I co to może być???
-
Nie Chodzi Na Wszystkich Garach
Sprawdzalem świece na tym przewodzie i iskra była to czyli i tak przewód może być uszkodzony?
-
Nie Chodzi Na Wszystkich Garach
Ostatni spaliła mi się świeca na 3 cylindrze i oczywiście przestał chodzić na nim wymieniłem świece na nowe i nic cały czas to samo nie działa a świeca jest dobra bo sprawdzałem czy jest iskra, dodam że moja AUDI dwa miesiące temu przeszła generalny ręmąt silnika czyli wszystko robione włącznie z pierścionkami na tłokach. Może ma ktoś jakoś myśl co to może być
-
Temperatura rośnie a na wysokich obrotach spada
a inna przyczyna może być????
-
Temperatura rośnie a na wysokich obrotach spada
Witam mam problem z temperaturą silnika gdy jadę jest wszystko ok pokazuje mi temperaturę 90 a jak się zatrzymam po jakiejś minucie zaczyna rosnąć i zatrzymuje się poza temp. 90 powiedzmy jest 94 i gdy potrzymam ją na obrotach tak ok 2000 obr. to spada i jest ok Wiskoza sprawna termostat zmieniony pompa wody sprawna nowe wszystko a na climatroniku pokazuje 90 stopni a na kompie 95 co jest?
-
Spada z obrotów nieraz szarpie nieraz gaśnie
czujnik halla był wymieniony
-
Spada z obrotów nieraz szarpie nieraz gaśnie
Witam posiadam audi A4 B5 1.6 AHL 98r. Silnik po generalnym remącie włącznie z wymianą pierścieni na tłokach oraz została zmieniona sonda lambda ale jest problem który miałem przed remątem i mam tez po nim!!! Silnik spada z obrotów nie zawsze jak wrzucam na luz nie raz oraz gaśnie też na luzie no i nieraz potrafi nim szarpnąć tak jak by miał się zaraz zadławić. Wyskakiwał błąd sondy i wymieniłem ja i nadal tak samo:facepalm: Może to jeszcze przepływomierz lub powiedziano mi ze w moim plastikowym kolektorze jest kierownica powietrza która może być uszkodzona jak możecie to proszę o pomoc
-
Tragicznie kopci i śmierdzi olejem
a ile czasu kręcić i czy z tym olejem z naftą czy mam to spuścić z silnika? ale bez tego mogę zatrzeć silnik chyba
-
Tragicznie kopci i śmierdzi olejem
czy przy tym zmieniam filtr oleju?
-
Tragicznie kopci i śmierdzi olejem
no właśnie mi o to chodzi żeby ocenili stan silnika. A tak wogóle to jak mam zrobić z zalaniem silnika nafto możesz mi dokładnie opisać?
-
Tragicznie kopci i śmierdzi olejem
żeby sprawdzić stan panewek to co muszę zrobić?
-
Tragicznie kopci i śmierdzi olejem
najpierw to właśnie muszą mi sprawdzić silnik i wtedy będę myślał co robić może blok łatwiej będzie mi kupić
-
Tragicznie kopci i śmierdzi olejem
i jestem ciekawy czy silnik ADP pasował i osprzęt od tego silnika AHL? bo jest tańszy i dostępny
-
Tragicznie kopci i śmierdzi olejem
ja sobie nie wymysliłem wejdz na allegro wpisz silnik AHL to sobie zobaczysz
-
Przekładka silnika na AHL na ADP 1.6
Witam czyli jak mam silnik AHL to moge go wymienić na ADP i mieć osprzęt od AHL ?????
-
Tragicznie kopci i śmierdzi olejem
To daj mi namiar za taką kasę bo w mojej okolicy silnik AHL jest ciężki do zdobycia i tak wogóle to na allegro silnik kosztuje średnio 1300 zł
-
Tragicznie kopci i śmierdzi olejem
wcześnie też kopcił a oleju bierze 220 km zrobiłem i dolałem 700 mil ciśnienie cylindrów też mierzyłem kompresja jest ok
-
Tragicznie kopci i śmierdzi olejem
Po wymianie uszczelniaczy zaworów ,wymianie czujnika halla oraz komputera zaczął strasznie kopcić na taki jakby biały może i delikatny błękitny tak jest ma silniku ciepłym, a na zimnym jest dym jakby szary i komci przy gazowaniu samochodu. Na postoju samochód wogóle nie kopci nie widać dymu ale śmierdzi olejem!!! Co może być waszym zdaniem??? Zastanawiam sie nad zmianą silnika podobny koszt używanego z robocizną jak jego generalny remont i niech jeszcze nie pomoże!!!
-
Szarpanie w czasie jazdy przy dodawaniu gazu na benzynie i gazie
teraz spadają obroty w czasie jak zwalniam i wrzucam na luz robi się to na benzynie jak i na gazie co jest teraz?
-
Szarpanie w czasie jazdy przy dodawaniu gazu na benzynie i gazie
od tej cewki wpięte są przewody napięcia podłączone do świec
-
Szarpanie w czasie jazdy przy dodawaniu gazu na benzynie i gazie
no mam cewkę zapłonową a o kopułce nic nie wiem
-
Szarpanie w czasie jazdy przy dodawaniu gazu na benzynie i gazie
Jest problem który polega na szarpaniu samochodem tak jak by się dławił, przewody zmienione świece miesiąc temu i nie wiadomo co jest:kwasny: Jak jadę spokojnie jest nawet ok ale jeśli dodaje gazu i chce przyspieszyć jest źle, na bęzynie nie aż tak bo na gazie to tragedia. Jak myślicie co może być?
-
Po wymianie uszczelniaczy problem z odpalaniem