Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zegary Od A6 w A4 B5


kuba.olkusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mój tata ma A4 po II lifcie i chciałby sobie zmienic zegary na te z pełnym fis'em (od A6)

mam pytanie do tych którzy to robili, co jest potrzebne do przelozenia , czy sa jakies problemy i jak to zrobic zeby dorze smigało !?

sa potrzebne jakies kombinacje przy zegarach czy to tylko kwestia okablowania ?

dzieki za odp. pozdro ! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę zabawy, ale da się przełożyć. A4 z 2000r więc oryginalne zegary z zegarkiem cyfrowym i "1/2" FIS. Z A6 też muszą być z cyfrowym zegarkiem.

Co potrzebne:

1. licznik od A6 z fis i cyfrowym zegarkiem z softem D12 i powyżej.

2. Manetka prawa do FIS.

3. Kostka 32 pin do siwej wtyczki.

4. Najlepiej znać PIN Immo tego licznika.

5. Czujnik paliwa lub płytkę czujnika paliwa z A6 lub Passata.

6. 4 szt. przewodów ok 0.5m (około 0.20mm2).

7. Vag do kodowania i adaptacji.

Resztę myślę, że doczytasz na forum, bo było o tym bardzo dużo: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_efekt_wymiany_licznika_na_fis-t10354.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie licznik od A6 i jest rewelacja, jedyne problemy to takie, że nie pokazuje otwartych drzwi i nie działa RDS na FIS, ale to tez chyba da sie zrobic :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już sa 2 osoby z okolicach krakowa chętne, jesli sie ktos podejmie zmiany to oczywiscie nie za darmo :wink4:

próbował bym sam, tylko ze nie chce staremu samochodu zepsóc a znajomy mechanik powiedzial ze nie da rady tego zrobic . piszcie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by licznik wyświetlił mi kilka ciekawych informacji ( nie wiem czy w przypadku mojego modelu to możliwe) to byłbym 3 osobą z okolic Krakowa zainteresowany taką opcją :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym samemu próbował, ale jestem laikiem w tych sprawach :gwizdanie:. Zrobić by się zrobiło tylko po co ma auto stać rozkręcone miesiąc czasu jak może zrobić to ktoś w jeden dzień :decayed:.

A poza tym to nawet nie wiem czy jak wstawie taki licznik do mojej :a4fan: to czy mi obsłuży pewne funkcje na liczniku. Bo jak nie to chyba taka zamiana nie ma za bardzo sensu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...