Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działający nawiew


kamilsien66

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzięki za pomoc . jak sprawdzę to dam znać jak to wyszło.

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

a miał ktoś może podobną sytuacje ?

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2014 at 15:21 ----------

Dzięki za pomoc . problem sam się rozwiązał po włożeniu naładowanego akumulatora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę się pod temat bo właśnie w moim a4 b8 wysiadło ogrzewanie, tzn w sumie nie wiem co, klimatronik jednostrewowy taki jak wyzej, reaguje na wszystkie opcje przelaczania jedyne co to nie wieje ani zimnym a co gorsza cieplym tez nie :( HEEEEELP !!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Mam podobny problem w audi a4 b8. Nawiew raz mi działa raz nie. Czy to moze być przyczyna niedostatecznie naładowanego (sprawnego) akumulatora. Po uruchomieniu silnika nie działa. Czasami załapie po pewnym czasie. Za wszelkie porady z góry dziękuję.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra że w takich autach takie rzeczy wysiadają :decayed:

Ostatnio wymieniałem wentylator w którym skończyły się po prostu szczotki :), wentylator startował o dziwo po np. 15 minutach ale z jednej strony na samej sprężynce. Niestety nie chciało mi się dopasowywać nowych więc kupiłem nowy wentylator.

Wentylator do podmiany :wink:

W swoim samochodzie po wyczyszczeniu wentylatora i wymianie izolacji w rezystorze dmuchawy,błąd nie pojawia się już od kilku miesięcy. Więc przed kupnem nowego wentylatora warto sprawdzić czy nie ma problemu ze stykiem, albo czy szczotka w silniku się nie zawiesiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...