Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działający nawiew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Aktualnie mam mały problem. Niedawno kupiłem sobie Audi A4 B8 z 2008 roku. Po odpaleniu chciałem sobie włączyć nawiewu a tu lipa bo nic nie działa. Zero reakcji na nic. Prosiłbym o pomoc bo bardzo by mi się przydały one zwłaszcza w zimę :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

bardzo chętnie tylko nie jestem w posiadaniu kabla i muszę jechać z tym do mechanika w weekend ;)

Opublikowano

Wg błedu to masz gdzies okablowanie uszkodzone lub przycisk .

Daj fotke klimatronika

Opublikowano
  • Autor

20140122_094823.jpg

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

tylko dziwne jest dla mnie to że wcześniej ona chodziła a rano idę i nagle nie chodzi ...

Opublikowano
  • Autor

ale jak ją włączę to i tak nie działa nawiew. wszystko reaguje na zmiany tylko nie nawiew... Tylko na tym zdjęciu jest wyłączona.

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki za pomoc . jak sprawdzę to dam znać jak to wyszło.

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

a miał ktoś może podobną sytuacje ?

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2014 at 15:21 ----------

Dzięki za pomoc . problem sam się rozwiązał po włożeniu naładowanego akumulatora ;)

Opublikowano

Witam. Podepnę się pod temat bo właśnie w moim a4 b8 wysiadło ogrzewanie, tzn w sumie nie wiem co, klimatronik jednostrewowy taki jak wyzej, reaguje na wszystkie opcje przelaczania jedyne co to nie wieje ani zimnym a co gorsza cieplym tez nie :( HEEEEELP !!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

sprawdz bezpieczniki od wentylatora

Opublikowano

I akumulator:grin:

Opublikowano

masakra że w takich autach takie rzeczy wysiadają :decayed:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam Wszystkich. Mam podobny problem w audi a4 b8. Nawiew raz mi działa raz nie. Czy to moze być przyczyna niedostatecznie naładowanego (sprawnego) akumulatora. Po uruchomieniu silnika nie działa. Czasami załapie po pewnym czasie. Za wszelkie porady z góry dziękuję.....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wentylator do podmiany :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

masakra że w takich autach takie rzeczy wysiadają :decayed:

Ostatnio wymieniałem wentylator w którym skończyły się po prostu szczotki :), wentylator startował o dziwo po np. 15 minutach ale z jednej strony na samej sprężynce. Niestety nie chciało mi się dopasowywać nowych więc kupiłem nowy wentylator.

Wentylator do podmiany :wink:

W swoim samochodzie po wyczyszczeniu wentylatora i wymianie izolacji w rezystorze dmuchawy,błąd nie pojawia się już od kilku miesięcy. Więc przed kupnem nowego wentylatora warto sprawdzić czy nie ma problemu ze stykiem, albo czy szczotka w silniku się nie zawiesiła.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.