Skocz do zawartości
IGNOROWANY

luźna klamka otwierania maski


tomek71wzw

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tragedia na całej linii. Wczoraj kumplowi przy tych mrozach nie odpaliło autko i poprosił mnie o odpalenie z mojego aku. Podjeżdżam chwytam za łapkę otwierania maski a ona zaczyna sobie swobodnie latać. Nic się nie dzieje po zaciągnięciu jej, nie odbija, nie wyskakuje cycek z grilla. Sprawa wygląda tak że zamarzł mi płyn w spryskiwaczach i jutro miałem jechać do kumpla garażu żeby odmrozić płyn bo szykuje mi się w poniedziałek dalszy wyjazd. Muszę szybko działać i liczę na waszą pomoc. Jeśli zły dział prosiłbym admina o przeniesienie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/awaryjne-otwieranie-pokrywy-silnika-249145/

Co do odmrażania płynu to najlepiej lewe nadkole out i cały zbiorniczek wyjąć. Ale maskę też trzeba otworzyć bo zbiornik od sprysków trzyma się na śrubach od zbiorniczka na olej wspomagania.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem przyblokowana linkę otwierania maski, pociągnąłem za rączke i się złamała. Podjechałem do blacharza i tak jak u ciebie ponaciskał maskę w okolicach zamka i za chwilę już ją otwarł. Nie wiem jak to zrobił, ale byłem mega happy, że ją otworzył:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta łapka od otwierania maski nadal jest luźna. Jak naprawdę mocno ją pociagnę i później docisne maske i szarpne w góre to sie otworzy. Czy można jakoś tą linkę naciągnąć? Bo wydaję mi się ze się poluzowała (czy jest to nie możliwe)?

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

podbijam panowie gdyz jest to problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było przyjrzeć się mocowaniu pancerza linki przy zamku.

Może i by co poradził ale mus zamek demontować.

Na skrócenie linki pewnie nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...