Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 Tdi falujące obroty po rozgrzaniu silnika.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co może być podsuńcie jakieś rozwiązanie na falujące obroty występujące po rozgrzaniu silnika.

Zaczęło się od tego że silnik w pewnym momencie zgasł po drodze,co sie okazało był straszny syf w zbiorniku trzeba było spuścić paliwo i był czyszczony cały zbiornik.Po zabiegu zalane świeże paliwo oczywiście i nowy filtr paliwa.O tego czasu silnik nierówno pracuje po rozgrzaniu.

Podsuńcie jakieś pomysły co może być.

Opublikowano

Błedy sa ?? jakie napięcie rsw i dawka ? w jakim zakresie falują obroty ?

Opublikowano
  • Autor

Błędów brak .Obroty od 600 do 1000,napięcia i dawka nie sprawdzane.

Opublikowano

A jaką masz dawkę ?? a i napięcie rsw skacze razem z obrotami ?

Opublikowano
  • Autor

Nie sprawdzana dawka i napięcie też.Podczepię Vaga i sprawdzę.

Opublikowano

Jak auto zachowuje się podczas jazdy,przerywa???

Odłącz kostkę od skrzyni jak ustanie to nastawnik do czyszczenia.

Nie mruga kontrolka od grzania świec???

Opublikowano
  • Autor

Auto zachowuje się normalnie podczas jazdy nic się nie dzieje i żadna kontrolka się nie zapala.

Silnik troche gorzej pali niż wcześniej ale tylko z nocy świece dobre.

A gdzie się znajduje ta kostka ?

Opublikowano
Auto zachowuje się normalnie podczas jazdy nic się nie dzieje i żadna kontrolka się nie zapala.

Silnik troche gorzej pali niż wcześniej ale tylko z nocy świece dobre.

A gdzie się znajduje ta kostka ?

Koło prawego przegubu wew jak stoisz przodem do maski,pod wysprzeglikiem,są dwie i obie odłącz:wink:

Opublikowano

sprawdz to co napisał bartek i tyle najlepiej zrób log statyczny gr 1 pewnie i tak nastawnik do czyszczenia

Opublikowano
  • Autor

Postaram się zrobić log.Jaki nastawnik ''nastawnik pompy wtryskowej ''?Napisz coś więcej .

Opublikowano
Postaram się zrobić log.Jaki nastawnik ''nastawnik pompy wtryskowej ''?Napisz coś więcej .

Paliwo ze zbiornika te syfiaste przez filtr przedostało się do nastawnika pompy wtryskowej co powoduje zakłócenia jego pracy:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Można ten nastawnik samemu wyczyścić ?

Opublikowano
Można ten nastawnik samemu wyczyścić ?

można , jest to opisane na forum krok po kroku.

Opublikowano
Można ten nastawnik samemu wyczyścić ?

można , jest to opisane na forum krok po kroku.

Tak ale bez vag to marne szanse.

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem jest cała instrukcja .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.