Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dużo problemów z elektryka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj cie. Potrzebuje pomocy. Audi jest w 1.9 tdi

Mam następujące problemy z moim audianem .-czasami nie dzitała lewy reflektor- tylko światło mijania

-nie ma podswietlenia kontrolki w pokrętle od świateł - *mijania

-po wyłączeniu i zamknięciu auta świeci się podświetlenie tablicy

-podczas jazdy czasami nie chce się wyłączyć tylna lamka prawa pasarzera

-w ogóle nie działa lampka oświeltenia bagażnika

- elektryczny wentylator od chlodnicy działa cały czas od razu po włączeniu auta czy mróz czy lato.

Pomocy co robić? może ktoś już miał taki problem.

Opublikowano
  • Autor

OK postaram się je uzyskać dziś wieczorem. dziękuję za zainteresowanie

Opublikowano

Ja także mam pytanie do forumowiczów jak to jest z tym wentylatorem od chłodnicy czy on ma działać cały czas po odpaleniu auta czy dopiero jak silnik się mocno nagrzeje bo u mnie działa bez przerwy ?

Opublikowano
  • Autor

Już większość wiem. Tak wentylator chodzi dlatego ze klima jest włączona. Jeżeli vhcemy żeby nie działał trzeba włączyć sam nawiew. Czyli guzik econ.

Co do stałego podświetlenia tablicy to przez żarówki led. A reszta to podpowiedzcie co trzeba robić

20140127_181627.jpg

20140127_181551.jpg

20140127_181535.jpg

20140127_181457.jpg

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

Czy błąd 01326 oznacza ze miałem kiedyś kierownice wielofunkcyjna i ktoś po wypadku w stawił zwykła?

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Co z tymi drzwiami. Czy trzeba robić?

A co chodzi z tym czujnikiem kąta skrętu? Czy ważne? Czy robić i za ile?

Opublikowano

co do drzwi to pewnie padł mikrostyk w zamku, w dziale warsztat jest opis jak to naprawić, co do czujnika skrętu to trzeba było by go skalibrować za pomocą Vag-coma bądź VCDS'a - wszystko jest w dziale warsztat (np. w temacie o zakładaniu tempomatu lub kierownicy multifunkcyjnej)

tu masz dokładniejszy opis błędu 01826:

01826 - Ross-Tech Wiki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.