Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zatarta spręzarka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. Od jakiegoś czasu chargocze mi sprężarka. Chciałem wymienić amortyzatory gumowe i łożysko ale mam trochę inny typ sprężarki. To jest moja druga sprężarka wcześniej miałem taka http://obrazki.elektroda.pl/9170240800_1337679124.jpg a teraz mam taka http://obrazki.elektroda.pl/5565228200_1366749517.jpg czy w tej drugiej też sa te gumki i one mogą być przyczyną takiej pracy sprężarki do dam ze to tylko podczas wyłączonej klimatyzacji. Sprzęgiełko wygląda Ok bo kręci się razem z kołem pasowym wiec nie jest zerwane( z tego co czytam). W vagu nie mam żadnych błędów. Jak włączę econ ciśnienie rośnie wentylator się załączy i zaraz się wyłącza i ciśnienie spada. Nieraz jest tak że nic się nie dzieje jak włączę klime. Czy to zatarta sprężarka? Czy wentylator powinien się za każdym razem włączać jak wzrośnie ciśnienie w sprężarce i na jakim biegu? Czy poniżej jakiejś tam temperatury pomimo low na Klimatroniku kima nie będzie działać?

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

Czy zawsze jak się zatrze sprężarka zrywa się sprzęgiełko zrywane? i czy jak jeszcze klima chodzi( nie za każdym razem) będą opiłki w układzie?

Opublikowano

Dużo pytań a w sumie nic rzeczowego nie podałeś.

Sprężarka załączy Ci się jak masz spełnione pewne warunki.

Najważniejszy odpowiednia ilość gazu R134a w układzie.

Jak za mało to albo się nie włączy albo popracuje chwilkę i zrobi OFF.

Zerwane sprzęgło zobaczysz czy kręci ośką czy nie.

Jak za mało oleju lub z jakiś przyczyn kompresor pada opiłki w układzie pewne.

Koszty dość znaczne.

Opublikowano
  • Autor

wentylator raz sie załancza a raz nie. Sprężarka raz bije ciśnienie a raz nie. W spoczynku jest 3 bar jak włącze to 7 bar i za 3 sekundy jest spowrotem 3 bar

---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

jak econ się świeci to chargocze a jak włącze klime to econ się nie świeci i już mniej chargocze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.