Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap z 2.0 na 1.8T


Magik909

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam pytanie, z góry mówię, że za bardzo się w tym temacie nie znam, więc pytam was. Czy istnieje możliwość zrobienia swapa z 2.0 ALT na 1.8 T AVJ ? Co mniej więcej trzeba by było przerobić i czy sam silnik będzie pasował bez jakiś wielkich przeróbek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum, wszystko się da, pytanie ile chcesz za taki eksperyment zapłacić i czy ma to sens :hi: , przejrzałeś forum ? bo widzę że dopiero co wbiłeś na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tutaj o koszty, bo mam dostęp do tanich części ori, chciałbym tylko wiedzieć jak mniej więcej ugryźć ten temat, co trzeba pozmieniać, aby zrobić taki swap. Mam fajną B6, ale ten silnik ALT to ciągle z nim są jakieś problemy, więc tak na razie teoretycznie chciałbym się dowiedzieć jakby to wyglądało z wymianą na 1.8T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym watku jest troche opiosany taki swap. Ja tez mialem ochote na podmianke na 1.8 T ale zeby to zrobic dobrze to najlepiej kupic jakiegos anglika z takim silnikiem. Bo kompletowanie czesci od roznych sprzedawcow moze skonczyc sie problemami. a tak masz jednego dawce i przekladasz wszystko co potrzeba. No i przy takim dawcy masz mozliwosc sprawdzenia czy to wogole wszystko dziala.

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

http://a4-klub.pl/2-0-219/kupno-silnika-zwrocic-uwage-268562/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...