Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZALANY ROZRUSZNIK w Audi a4 b5 2.8 193 KM 1997 r


antol2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam maly problem, wczoraj wjechalem w wode , glebokosc okolo 40 cm , po 5 godzinach postoju auta nie moglem odpalic , tzn rozrusznik kreci , ale nie zazebia, na pycha pali, slychac rowniez wycie z okolic alternatora, pawdo pdobnie tez dostala sie do niego woda, chcialbym sie dowiedziec jak wymienic rozusznik i alternator, nietorzy mowia ze trzeba pas przedni sciagac ,a niektorzy ze mozna zrobic na podnosniku, poluzniajac pasek od alternatora, i ile czasu to moze zajac???. jestem teraz w Anglii i tu mechanicy krzycza sobie 40 funtow za godzine roboty , nie ukrywam ze to troche drogo . wiec prosze o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznij od wysuszenia i przesmarowania. Na wymianę zawsze jest czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatora raczej bez ruszania przodu nie zdejmiesz. Nie wysuną Ci się śruby, które go trzymają. Zapierają się właśnie o pas. W ogóle jest bardzo mało miejsca, żeby tam operować. Z rozrusznikiem powinno być dużo lepiej. Jeśli chcesz wymieniać na nowe to tylko nie na jakieś chińskie zamienniki. Lepiej już regenerować na oryginalnych częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzilem ze wymienie na uzywke , zeby zregenrowac tu w anglii nawet nie wiem gdzie robia takie cos kolo mnie , a gadalem dzis z mechanikime, mozliwe ze rolka od alternatora wyje , wiec trzeba bedzie sprawdzic

---------- Post dopisany 04-02-2014 at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 23:58 ----------

a jak to jest z tymi rozrusznikami? podejdzie z kazdej audi 2.8 V6?lub passata ?

---------- Post dopisany 07-02-2014 at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 12:32 ----------

na dodatek cos wyladowalo mi caly akumulator, naladowalem, odpalilem na pych , auto przerywa tak jak by nie palil na wszystkie gary ... juz nie wiem nic co tu by podzialac.... zna sie ktos na rzeczy?

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

rozrusznik wymieniony od spodui, 45 min , auto nie przerywa , a radio rozladowywuje akumulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...