Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|


Karol89

Rekomendowane odpowiedzi

:grin::grin::grin: no to wrzucam, w końcu założone :banan::banan: Byliśmy się pochwalić, ale chyba Cie nie było Edytko :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

2014_05_14_18_25_55.jpg

2014_05_14_19_08_18.jpg

2014_05_14_19_08_54.jpg

2014_05_14_19_09_07.jpg

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Domin czujniki chodzą:wink: dziękujemy jeszcze raz :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Teraz jeszcze tylko przedni zderzak i będzie wielki uśmiech na twarzy :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pany coraz ładniejsze to sreberko niedługo będzie prawie takie ładne jak moje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małymi kroczkami do celu :wink: staramy się chociaż trochę do elity się zbliżyć :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Lotka będzie zakładana u mistrza :wink::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ożesz:shock3: no pięknie Tomek to ogarnął teraz jeszcze przód i będzie:kox::slina:

byłam tylko fona nie miałam ze sobą:facepalm:

panowie jutro wieczorem jadę na siłownie to proszę się wybrać na miasto i pochwalić:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy umówieni :naughty:

---------- Post dopisany 15-05-2014 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 22:04 ----------

nowe lustro w akcji :naughty::naughty: Nie mogę się nacieszyć :banan::banan: Podziękowania oczywiście dla Domina :wink:

2014_05_15_12_41_16.jpg

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

założone było już troszkę wcześniej ale dopiero przyszedł czas na fotkę :decayed:

---------- Post dopisany 17-05-2014 at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 13:43 ----------

Edytko dziękujemy, i specjalnie fotka dla Ciebie :naughty:

2014_05_17_13_44_09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie z zaskoczenia :naughty: Tego bym się nie spodziewał :grin:

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

ale za kratami nawet się pięknie prezentuje, szczególnie od tyłu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nie długo będzie przodem stawiany :grin:

---------- Post dopisany 26-05-2014 at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 00:57 ----------

Lotka w końcu na właściwym miejscu:decayed: a i Tunel środkowy zmieniony na taki bez telefonu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2014_05_26_15_58_23.jpg

2014_05_26_16_35_30.jpg

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

Domin trzyma się i to bardzo dobrze, w końcu twoja ręka mistrzu ją mocowała :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, ale zaraz zalukam:naughty:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol z krótko trzymał lotke i odpadnie :polew: mówiłam, że do rana ma z nią siedzieć :decayed:

kurcze szkoda, że mu foty nie zrobiłam:grin:

ale ale złapałam go jak reza:decayed:

DSC_0188.jpgDSC_0187.jpgDSC_0454_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kolunio a gdzie Ty masz relingi:whistling::decayed:

W tej wersji nie było, taka bardzo bidna wersja:thumbdown: Ale trza to zmienić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kolunio a gdzie Ty masz relingi:whistling::decayed:

W tej wersji nie było, taka bardzo bidna wersja:thumbdown: Ale trza to zmienić :decayed:

No nie mówcie, że będziecie relingi zakładać

Toż tak jest o wiele lepiej B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol z krótko trzymał lotke i odpadnie :polew: mówiłam, że do rana ma z nią siedzieć :decayed:

kurcze szkoda, że mu foty nie zrobiłam:grin:

ale ale złapałam go jak reza:decayed:

http://s15.postimg.org/pgwosnx3r/DSC_0188.jpghttp://s15.postimg.org/5l0pd4g2f/DSC_0187.jpghttp://s15.postimg.org/fh1scrluf/DSC_0454_1.jpg

Dziekujemy ślicznie za fotki z rezania:naughty: Może być krótko a przy okazji dobrze, jedno drugiego nie wyklucza :naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

Chodziło mi o to że trzeba zmienić ta biede w aucie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...