Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaka nawigacja ?


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

zerknij na mój post na pierwszej stronie... naprawdę polecam...

ostatnio jak znajomemu zrobiłem (bo sobie kupił do taksówki jakiś badziew SONY za ponad 2000zł) to nie mógł wyjść z podziwu że takie grosze a o tyle lepsze od soniacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pomysle pomysle, ale moze macie jeszcze jakies propozycjie???

I mam takie pytanie czy za pomoca komputera i internetu mozna jakies aktualezacje czy cos do tych nawigacji wgrywac czy jakos...

I czy sa moze jakies dobre radyjka z wbudowana nawigacja czy cos takiego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy sa moze jakies dobre radyjka z wbudowana nawigacja czy cos takiego???

no jak chcesz taką kasę wydawać to pewnie się coś znajdzie... pamiętaj o jednym: najdokładniejszym programem na Polskę jest Automapa i nic jej nie przebije... a z takim radiem to diabli wiedzą co Ci dadzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mysle, wiec bede szukal samej nawigacji prawdopodobnie mio, ale to jeszcze zobacze no chyba ze macie jakies lepsze pomysly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak tylko informacyjnie skoro odświeżacie temat... do EURORTVAGD przyszły ostatnio AKIRY w wersji 4,3" za 350zł - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcecie coś kupować to polecam Palmtopy. Biją one większość nawigacji na głowę. Przy kupnie oryginalnej nawigacji jest ona już zablokowana przez producenta. Często jest bardzo trudno tę blokadę ściągnąć i czasem po jej ściągnięciu są też spore problemy. Nie jednej osobie poleciłem Palmtopy np.: z systemem Windows i instalujesz wszystko co chcesz, czyli: różnego rodzaju programy nawigacyjne (automapa, tomtom, miomap itd) do tego ładujesz mapy jakie tylko chcesz. Przy nawigacji z zabezpieczeniami jesteście skazani na oryginalne programy i mapy albo sporo zabawę w odkodowaniu. Jest taka strona: http://www.peb.pl i w dziale i tam w dziale NAWIGACJE I MAPY macie co tylko chcecie :) Macie tu przyklad Palmtopa http://allegro.pl/item439934919_palmtop_gps_medion_pl_mp3_divx_1gb_gwar_fvat.html i gwarantuje wam że będzie wam on lepiej działał jak te nawigacje za 400 zł. I oczywiście ładujecie na niego mapy jakie tylko chcecie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcecie coś kupować to polecam Palmtopy. Biją one większość nawigacji na głowę. Przy kupnie oryginalnej nawigacji jest ona już zablokowana przez producenta. Często jest bardzo trudno tę blokadę ściągnąć i czasem po jej ściągnięciu są też spore problemy. Nie jednej osobie poleciłem Palmtopy np.: z systemem Windows i instalujesz wszystko co chcesz, czyli: różnego rodzaju programy nawigacyjne (automapa, tomtom, miomap itd) do tego ładujesz mapy jakie tylko chcesz. Przy nawigacji z zabezpieczeniami jesteście skazani na oryginalne programy i mapy albo sporo zabawę w odkodowaniu. Jest taka strona: http://www.peb.pl i w dziale i tam w dziale NAWIGACJE I MAPY macie co tylko chcecie :) Macie tu przyklad Palmtopa http://allegro.pl/item439934919_palmtop_gps_medion_pl_mp3_divx_1gb_gwar_fvat.html i gwarantuje wam że będzie wam on lepiej działał jak te nawigacje za 400 zł. I oczywiście ładujecie na niego mapy jakie tylko chcecie :cool1:

kolego... osobiście mam HTC Trinity więc wiem o co Ci chodzi... ale są ludzie którzy nie lubią nosić ze sobą takich kolosów a telefony chcą mieć tylko do dzwonienia...

a co do Akiry... nawet Automapy nie trzeba instalować bo się ją po prostu przegrywa z innego urządzenia i zmienia nazwę *.exe na taką jak była... działa nawet MENU - wszystko trwa jakieś 10 minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazny masz rację, są modele fabrycznie nie zabezpieczone i wystarczy wgrać program i go zcrackować. Ale większość jest zabezpieczona i nie jest to już takie proste. Do tego czasem są problemu z wgraniem kilku programów na jedno urządzenie (znikajace ikony itd) a przy palmtopach robisz wszystko jak tylko chcesz i to jest plus dla nich. I nie mówie tu o palmtopach jako telefon tylko jako urządzenie nawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zajo84 jęśli chodzi Ci o beckera 7928 to jest dobry ale tylko na europę bo ma dobre pokrycie map tak że jęsli tam tylko będziesz jezdził to ok, beckery mają to do siebie ze są odblokowane (nie wszystkie) i mozna wgrać mapę jaką chcesz.

Natomiast jesli chodzi o nawigacje w której nie chcecie nic grzebać tylko odpalić i jechać to polecam z wyższej półki Clariona 780 AM z Automapą 5.01 i teleatlasem na Europę (43kraje) inne droższe nawigację typu Harman Kardon 810 czy Navroud 750F są nic nie warte, tylko płacimy tak naprawdę za firmę i duży wyświetlacz w tym drugim (7 cali) :)

Inne rozwiązenie (dla mnie najlepsze) jest Mio P560 z wbudowanym modułem GPS opartym na Windows Mobile 6.0, wgrywasz jakie chesz mapy itd, tylko brak nadajnika FM ale system TMC nie działa w Polsce (stan o korkach) tak ze mozna przezyć :)

Dla osób chcących iśc po kosztach proponuję kupić Mio 200 Pl bo ma dobry procek 400Mhz i można trafić na serie odblokowanych egzemplarzy jeśli nie trafimy to odblokowujemy i wgrywamy Automapę lub nową GPmapę (najlepsze mapy na Polskę), odradzam kupować pazdziochy typu Akira, manta bo owszem odblokujemy i wgramy mapy ale też się niestety wieszają.

Tak wygląda sprawa z nawigacjami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio ale jak sie odblokuje to jet to nawigacja z gurnej półki. cena na alegro z mapa map 5.2 http://www.allegro.pl/item442538059_becker_7928_pl_eu_najnowsza_mapamap_5_2_f_vat.html.wegług mnie to nawigacja z wyszej półki i godna zakupu. ale chce poznac ine opinie pozdrawiam :kox:

link nie bangla :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki zalink tu jest poprawny http://www.allegro.pl/item442538059_becker_7928_pl_eu_najnowsza_mapamap_5_2_f_vat.html.[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 13:51_________________________________________________i co powiecie o tym beckerku :embarrassed: jwet wart czy nie

Ma dobry procek i na nim dobrze hula automapa, takze mozesz smiało brać :wink4:

U mnie dobrze schodzi :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P560 nie obsługuje karts sim wiec nie działa jako telefon, model mio a701 obsluguje karty sim i jest na windowsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...