Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] auto moje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

postanowiłem się w końcu pochwalić troszkę.

Teraz tak tylko na szybko:

A4 B6 2003 AWX avant 5-bieg FWD, zakupiony od kolegi miszcz_kierownicy (pozdrawiam)

więcej przeczytacie w tym wątku:

http://a4-klub.pl/a4-s4-b6-73/miszczowskie-a4-1-9-tdi-131km-fwd-18-rs6-webasto-multifunkcja-237324/

Tu trochę wazeliny: ogólnie bardzo zadbane auto kupiłem.

Czyli co tam w aucie jest, poza tym co wyżej pisałem

- trochę chromu

- fis, tempomat, multifunkcja

- el. i grzane lusterka

- el. szyby front, szyby rear - manual handling

- audi concert z sub.

- felga jak w awatarze - tylko 16"

- webasto ori :banan:

- i hamulce by devastation (stare do odsprzedania)

Foty (poza tymi z wątku wcześniej podanego linkiem od miszcz_kierownicy):

na "nowych" felgach

IMG_0406.jpg

screenshot software

hamowanie przód

IMG_0183.jpg

W sumie to jest bez szaleństw, ale tak miało być.

Chociaż jak będzie zbędna kasa to zacznie się doinwestowywanie (może więcej koniów) :decayed:.

Bo bawienie się w eslajny i inne upiększania zewnętrzne (poza ładną felgą) i wewnętrzne mnie nie interesują.

Jak tylko znajdę chwilę i się na myjnię wybiorę to dodam aktualniejsze fotki.

Auto skradziono w nocy z 1 na 2 maja 2014, spod bloku w miejscowości Radziejewo (niedaleko Starogardu Gdańskiego). :cry:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ale ładne Ałdi :wink:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

wiadomo, :decayed:

:hi:

Opublikowano

Dolphin gray ładnie wygląda :kox:

A jak się auto sprawuje?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jest ok :decayed:

jak chcesz powspominać to może w tygodniu bywasz w Darłowie lub okolicach - mikrospota można zrobić

---------- Post dopisany 02-05-2014 at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 07:01 ----------

Auto skradziono w nocy z 1 na 2 maja 2014, spod bloku w miejscowości radziejewo (niedaleko starogardu gdańskiego).

Opublikowano

Współczuje, bo autko było zacne. Byli jacyś świadkowie?, może ktoś coś widział? Przyjechałeś tylko na majówkę, czy jesteś z Radziejewa?

Opublikowano
  • Autor
Współczuje, bo autko było zacne. Byli jacyś świadkowie?, może ktoś coś widział? Przyjechałeś tylko na majówkę, czy jesteś z Radziejewa?

nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał...

przypuszczam, że już jest pokrojony... :cry:

Opublikowano

O k**wa :shock3: ........

Rozglądaj się na okolicznych giełdach za cześciami, i oczywiście aledrogo, tablica przez pół roku .... może coś się trafi... masakra ... czuję się tak jakby mi go ktoś ukradł :thumbdown:

Opublikowano

to się długo nie nacieszyłeś :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.