Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B5] RNS-D + kamerka cofania


piotrwis

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wielu wie do RNS-D mozna podlaczyc wiele urzaden video w prosty sposob.

Ja chetnie dodalbym kamerke cofania, problem w tym ze nie moge znalezc kamerki w lampke oswietlenia. Aleldrogo przeszukane i obdzwonione.

Ktos juz cos takeigo rzezal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kamerke w miejsce oswietlenia tablicy, ale podlaczona do RNSE, zaplacilem jakies 80zl, daje rade, tylko troche zabawy z przeciagnieciem do kabiny kabelka z niej, lekko nie jest

Posted by TapaTalk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chcialem dokupic kamerkę- ale niewiem czy efekt bylby zadowalający z uwagi na dość niską rozdzielczość ekranu rns-d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rnsd potrzeba jeszcze adaptor multimedialny. Po drugie ta kamera i tak nie będzie się sama włączać ze wstecznym. szkoda zachodu, lepiej przejsc na rnse. Ja rnsd zalozylem bo były tanie a chciałem żeby ekran był bo mi się tak podoba :)

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rnsd potrzeba jeszcze adaptor multimedialny. Po drugie ta kamera i tak nie będzie się sama włączać ze wstecznym. szkoda zachodu, lepiej przejsc na rnse. Ja rnsd zalozylem bo były tanie a chciałem żeby ekran był bo mi się tak podoba :)

Wysłane z mojego Trooper_X55

a nie dałoby rady tego podłączyć - tak aby obraz z kamery pojawiał się na ekranie jak włączymy tryb tv ( bo w moim przypadku i tak nie jest on wykorzystywany), do tego też potrzebny byłby jakiś adapter multimadialny czy cuś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w tym ustrpjstwie TV i tak musi iść przez dodatkowe pudło. Kamera tylko przez adapter no i włączana ręcznie. Zrobić się da ale czy warto? Zależy jak długo masz auto i ile nim chcesz jeździć.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. auta narazie sprzedawać nie planuje-, bo założyłem gazidło i niech chociaż mi się ono zwróci:wink: a orientujesz się kolego ile taki adapter kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem ciekaw kosztów i opini tych co maja to ogarnięte w rns-d... nie da sie podłączyć tego w żaden sposób żeby włączało się samo przy włączeniu wstecznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie podlaczyc tak kamere aby wlaczala sie po wlaczeniu wstecznego.

Modul aby podlaczyc kamere do RNS-D to jakeis 80 zl na alledrogo z przesylka, do tego trzeba kabelek za 40 z przesylka i kamerke, ktorej nie moge znalezc.

Co do jakosci wg mnie nie bedzie zle, przeciez nie pakujemu z kamerka co do milimetra tylko jest ona po to aby widziec co jest z tylu.

Kamerka dalej poszukiwana.

Wazne aby pasowala w lampke do B5 - wymiary 80/40 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie powodowało, ze rns-d sam przejdzie na tryb kamery?

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rns-d? już paru się z tym próbowało...

Z tego co zdąrzyłem znaleźć na innych forach wynika, że w RNS-D ten temat jest nie do przeskoczenia, że jakieś "drutowanie" w samej nawigacji. Daje się tymi adapterami podłaczyć kamerę ale jej automatyczne załączenie i przestawienie navi w tryb TV jest niemożliwe. Sam jestem ciekaw...

Poza tym te moduły umożliwiające podłączenie innych mediów kosztują około 300pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Słuchajcie, jestem od niedawna posiadaczem rns-d i wszystko ładnie śmiga(mapa,nawigowanie itp). Zakupiłem tuner tv oryginalny z wiązką oryginalną i wiadomo że jest w nim przewód s-video czy jakoś tak (okrągła wtyczka) ale jeszcze od strony radia mam troszkę dziwną wtyczkę z 5 pinami. Różni się ona bardzo od tych co wchodzą do radia i nie wiem do czego to jest. Wywnioskowałem jedynie to że jeden gruby przewód to plus (czerwono niebieski) obok gruby masa (brązowy), dwa inne kabelki to jakieś sygnalowe bo cienkie (pomarańczowo brązowe) a ostatni to gruby czarno czerwony. Mam zagryche na maxa a chcę działąć i uruchomić go bo chcę założyć tuner DVB-T. Przy wtyczce jest etykieta z nr 8D9 971 652 J

Znalazłem w necie tą wiązkę i chodzi mi o nr 2. Jak ktoś jest kumaty i wie co jak to niech napisze jak to idzie po kolei;-)

Детали не в сборе Audi A4/Avant A4 (2001 года) 223 971-972047 - купить Детали не в сборе для Audi A4/Avant - КИТАЙ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...