-
Navigation plus
Za dużo razy wpisany zły kod.
-
Sivy86 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Podwójny wydech w B5 ośka
Projekcik odpuszczony?
-
Z dwunastu na jednomas a4b5
No mam 5 biegów. Czyli szukam w Poznaniu kogos co obija tarczę i tylko wyszukać sztywne kolo :-) Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Z dwunastu na jednomas a4b5
Panowie oblecialem kilka stron i tematów ale nic nie ma o moim silniku. U mnie raczej siada dwumas ponieważ na poczatku szarpalo tylko na 5 przy wciśnięciu pedału gazu na obrotach ok 1800 a teraz juz zaczyna na 4 biegu... Silnik AJM, jakie sztywne kolo zamachowe do mnie podejdzie zamiast dwumasu? Jakis konkretny nr lub ref. silnikow jak moge prosic? Wszędzie info jakie wysadzić do AFN itp a nic o AJM :-P a przy okazji ile kosztuje +/- obicie tarczy kewlarem? Meeega przepraszam jesli juz gdzies jest info o AJM ale nic nie moglem znaleźć. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam! Powracam do Was z nowym nabytkiem kupionym tydzień temu ;-) Gdzie ten spocik? Może wlecę jak się wyrobię :-)
-
Jak wymienić sprzęgło w 1.8T (wzdłużnie) ?
Podzielam zdanie Łukasza, nie trzeba zrzucać sanek ale i też wydechu co mi się udało bez problemu. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
1.8 1998 z automatu na manual
Juz nie pamietam jak uruchomilem auto ale pamietam ze usuniecie komputera nie rozwiazalo problemu z uruchomieniem auta. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Kupuje audi
Ok, jesli bys mogl mi podac nr tel do siebie to sie zgadamy Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Kupuje audi
No tak naprawde to moge go kupic za smieszne pieniadze. Troszke grzebie przy autach ale w tych silnikach jestem zielony. Gdybys mi go wskazal to jak tylko bede miec wolny czas go wyciagne i przetestuje Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka Dobra juz wiem gdzie jest Sluchajcie, jest ktos z Państwa co mógłby mi podlaczyc autko pod VAGA?
-
Kupuje audi
Czy ktoś ogarnięty w silniku 1.8t mógłby rzucić okiem na audiczke co chce kupić? Jezdze juz nia bo kolega mi dal na przetestowanie ale jest w niej nagrzebane niemilosiernie. Czy mialby ktos czas i chec sie spotkac i wypowiedziec sie? Dodam ze szarpie mi na maxa na niskich obrotach na co wskazuje zawor n75 ale nie moge go zlokalizowac...a moze go tam nie ma? Jeden wezyk jest zaslepiony sruba.....[emoji20] Dodaje fotki silniczka i bledow jakie mam... No i kts nie laczy mi z klimatronikiem....klima oczywiscie nie chodzi... Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie mam na sell bre do be pińć info PW Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
1.8 1998 z automatu na manual
Witam! Dziś przełożyłem skrzynie w 1.8 chyba 98r (w każdym razie przedlift) i problem polega na tym iż w nim nie ma przekaznika 13. Są przekaźniki w gniazdach :1,2,4,5,6,10,16. Utknąłem w martwym punkcie bo nie wiem który odpowiada za skrzynię. Rozumiem że trzeba zmostkować w tym przekaźniku 2 najgrubsze przewody,tak? Czy bez usunięcia komputera skrzyni również nie odpali? Znajduje się on gdzieś pod wykładziną? Proszę o pomoc naszych fachurków :-) przepraszam za zakladanie nowego tematu ale nikt mi nie odpowiada w innym poswieconym wlasnie przekładki....[emoji20] Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka Komputer juz dorwalem ale kwestia teraz przekaznika...ktory to jest? Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka To jest fota moich przekaźników Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka OGARNIĘTE Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Sivy86 obserwuje zawartość Audi A4 B5
-
Wymiana skrzyni automatycznej na manualną - instrukcja
Witam! Dziś przełożyłem skrzynie w 1.8 chyba 98r (w każdym razie przedlift) i problem polega na tym iż w nim nie ma przekaznika 13. Są przekaźniki w gniazdach :1,2,4,5,6,10,16. Utknąłem w martwym punkcie bo nie wiem który odpowiada za skrzynię. Rozumiem że trzeba zmostkować w tym przekaźniku 2 najgrubsze przewody,tak? Czy bez usunięcia komputera skrzyni również nie odpali? Znajduje się on gdzieś pod wykładziną? Proszę o pomoc naszych fachurków :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mysle ze kazdy mechanior z doswiadczeniem da rade to ogarnac;-) chociaz niektorzy powiedza ze cala skrzynia wet i zakladamy nowa bo im sie nie chce bawic w dlubanie;-) Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie, możliwe że moje BePińć będzie na sell. Jak ktoś chce więcej info to priv. Jutro może walne aktualne foto a tak to w moim temacie jest o niej z grubsza,